Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 września 2021, 14:31

autor: mokosh

Transformers 7 - reżyser ujawnił nowe logo filmu

Reżyser kolejnej części serii Transformers zaprezentował na Instagramie nowe logo filmu. Odnosi się ono do frakcji Maximali, która ma zadebiutować w nadchodzącej produkcji.

Fani cyklu Transfomers mogą poczuć nutę nostalgii, patrząc na logo zbliżającej się części Rise of the Beasts. Serwis Collider poinformował, że reżyser filmu Steven Caple Jr. na swojej instagramowej relacji podzielił się wyglądem nowej grafiki, która zdecydowanie czerpie z serialu animowanego z lat 90. Kosmiczne wojny (z ang. Beast Wars), czyli spin-offu serii Transformers.

Transformers 7 - reżyser ujawnił nowe logo filmu - ilustracja #1
Logo udostępnione przez reżysera, źródło: Collider

Patrząc na powyższą grafikę, wyraźnie widać odniesienie do frakcji Maximali, czyli robotów zmieniających się w dzikie zwierzęta, która ma pojawić się w nadchodzącej produkcji. Nie wiemy jednak, czy ujawniony symbol przedstawia jakiegoś konkretnego bohatera, czy jest to logo całej grupy. Natomiast pewni jesteśmy tego, że w filmie poza wspomnianymi Maximalami zobaczymy jeszcze Terrorkony oraz Predacony, które także były obecne w serialu Kosmiczne wojny i komiksach. Poza tym ujawniono sporo szczegółów na temat obsady i fabuły Transformers: Rise of the Beasts.

Nowa część kultowej serii Transformers trafi do kin na całym świecie 24 czerwca 2022 roku.