Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 czerwca 2021, 13:22

autor: Karol Laska

Ron Perlman zagra w Transformers: Rise of the Beasts. Wcieli się w Optimusa Primala

Ron Perlman, amerykański aktor znany przede wszystkim z roli Hellboya, wystąpi w siódmej części Transformers o podtytule Rise of the Beasts. Artysta udzieli głosu Optimusowi Primalowi.

Niecały tydzień temu poznaliśmy oficjalny tytuł nowego filmu z serii Transformers (czyli Transformers: Rise of the Beasts), datę premiery dzieła oraz część ekipy odpowiedzialnej za jego stworzenie. Nie musieliśmy długo czekać na kolejne ciekawe wieści dotyczące tejże produkcji. Tym razem mowa o niemałej castingowej niespodziance. Serwis Collider przekazał bowiem informację, jakoby do obsady aktorskiej kolejnych Transformers miał dołączyć Ron Perlman.

Cześć z Was zapewne dobrze kojarzy to nazwisko, ale tym, którzy nie są zaznajomieni z jego osobą i dokonaniami, już tłumaczymy, o kim mowa. Rona Perlmana powinni kojarzyć zarówno gracze, jak i kinomani. Ci pierwsi usłyszeli jego głos w Falloucie przy okazji kultowego tekstu „War, war never changes” (na polski: „Wojna, wojna nigdy się nie zmienia”), a miłośnicy X muzy mogli oglądać go chociażby w serii Hellboy w tytułowej roli.

Ron Perlman zagra w Transformers: Rise of the Beasts. Wcieli się w Optimusa Primala - ilustracja #1
Transformers to być może największa marka z udziałem Perlmana od czasów Hellboya.

Wiadomo również, kogo zagra Ron Perlman w Transformers: Rise of the Beasts. Udzieli on głosu Optimusowi Primalowi, liderowi frakcji Maximali. Nie mylcie jednak tejże postaci z Optimusem Prime’em znanym z poprzednich odsłon, gdyż w tego wcieli się Peter Cullen, którego mogliście słuchać w tej roli od dawna. Najprawdopodobniej dojdzie więc do spotkania wyżej wymienionej dwójki kosmicznych robotów.

Przypominamy, że Transformers: Rise of the Beasts (czy dla niektórych po prostu Transformers 7) trafi do światowych kin 24 czerwca 2022 roku. W rolach głównych, oprócz wyżej wymienionych aktorów, zobaczymy Anthony’ego Ramosa oraz Dominique Fishback. Za kamerą stanie Steven Caple Jr.

  1. Strona internetowa Transformers