Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 września 2021, 13:50

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Zwiastun nowego filmu o wampirach od Netflixa. Ni to straszne, ni to śmieszne

Wyszedł nowy trailer Nocnych kłów – wampirzego thrillera od Netflixa. W obsadzie m.in. Jorge Lendeborg Jr., Debby Ryan, Lucy Fry, Megan Fox i Alexander Ludwig.

Z okazji nadchodzącego Halloween Netflix postanowił uraczyć swoich subskrybentów nowym thrillerem Night Teeth, opowiadającym o losach młodego szofera, do samochodu którego pewnej nocy wsiadają dwie tajemnicze kobiety. Jak się wkrótce okazuje, są one wampirzycami, co – z oczywistych powodów – jest nie w smak bohaterowi. Musi on walczyć o życie, choć, jak wynika ze zwiastuna, walka ta nie trwa długo, bo wkrótce przeradza się w uczucie wobec jednej z przedstawicielek rasy krwiopijców.

Wideo zapowiadające produkcję ani nie przeraża, ani nie śmieszy, za to jest pełne blasku, blichtru i neonowych świateł. W Nocnych kłach w głównych rolach zagrają Jorge Lendeborg Jr. (Spider-Man: Homecoming), Debby Ryan (Jessie) i Lucy Fry (Bright), a partnerować im będą m.in. Megan Fox (Zabójcze ciało), Sydney Sweeney (Opowieść podręcznej), Alexander Ludwig (Wikingowie), Raúl Castillo (Armia umarłych) oraz Alfie Allen (Gra o tron). Reżyserem obrazu jest znany z pracy przy thrillerze I See You Adam Randall, a scenariusz napisał Brent Dillon, dla którego będzie to debiut na tym stanowisku.

Co ostatecznie wyniknie z nowej produkcji oryginalnej Netflixa, przekonamy się niebawem. Night Teeth pojawi się na platformie 20 października.

  1. Megan Fox dołączyła do obsady Niezniszczalnych 4