Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 sierpnia 2021, 11:30

autor: Edyta Jastrzębska

Megan Fox dołączyła do obsady Niezniszczalnych 4

Niezniszczalni po raz czwarty ruszą do akcji, a do obsady dołączyła właśnie aktorka znana z serii Transformers – Megan Fox.

Niezniszczalni wrócą na ekrany w czwartej odsłonie, w której poza starymi wyjadaczami, takimi jak Jason Statham i Sylvester Stallone, wystąpi także Megan Fox, kojarzona z serii Transformers oraz filmu Zabójcze ciało.

W Niezniszczalnych 4 wystąpią również Dolph Lundgren i Randy Couture, którzy podobnie jak Statham i Stallone są członkami starej gwardii. Dołączą do nich Curtis Jackson, znany jako 50 Cent, i Tony Jaa. Film zostanie wyreżyserowany przez Scotta Waugha, który pracował wcześniej nad Need for Speed i Aktem odwagi. Zdjęcia do filmu wystartują w październiku tego roku.

Chociaż szczegóły fabuły trzymane są pod kluczem i niewiele wiadomo na jej temat, The Hollywood Reporter informuje, że tym razem to nie Stallone będzie grać pierwsze skrzypce. Jego rolę przejmie Jason Statham. Z kolei Fox wcieli się w główną postać żeńską.

Seria Niezniszczalni opowiada o doświadczonej grupie najemników, składającej się z weteranów. Trzecia odsłona serii na ekranach pojawiła się w 2014 roku, więc będzie to powrót po latach, który Stallone zapowiadał już od pewnego czasu.

  1. Najlepsze filmy z Jasonem Stathamem, nasze top 10