Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 lutego 2020, 21:48

Train Simulator 2020 i dodatki w nowym Humble Bundle

W Humble Train Simulator Bundle na zdobycie czeka gra Train Simulator 2020 wraz z obszernym pakietem add-onów, które rozbudowują ją o dodatkowe lokomotywy oraz trasy. Zestaw będzie dostępny przez trzy tygodnie.

W Humble Bundle pojawił się nowy zestaw przygotowany z myślą o miłośnikach pociągów, czyli Humble Train Simulator Bundle. Przez najbliższe trzy tygodnie gracze mogą zdobyć grę Train Simulator 2020 oraz szesnaście rozszerzeń, które wprowadzają między innymi dodatkowe lokomotywy czy trasy. Bez zbędnego przedłużania – przejdźmy do szczegółowej listy atrakcji czekających na nas w paczce.

Humble Train Simulator Bundle to nie lada gratka dla każdego miłośnika kolei. - Train Simulator 2020 i dodatki w nowym Humble Bundle - wiadomość - 2020-02-04
Humble Train Simulator Bundle to nie lada gratka dla każdego miłośnika kolei.

Płacąc jednego dolara (około 3,87 zł) otrzymamy:

 1. Train Simulator 2020;
 2. Train Simulator: Riviera Line in the Fifties: Exeter - Kingswear Route;
 3. Train Simulator: Western Hydraulics Pack;
 4. Train Simulator: Miami - West Palm Beach Route;
 5. Train Simulator: CSX AC6000CW Loco.

Jeśli wydamy więcej niż średnia, która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 4,96 dolara (około 19,19 zł), zdobędziemy dodatkowo:

 1. Train Simulator: Weardale & Teesdale Network Route;
 2. Train Simulator: BR Class 24 Loco;
 3. Train Simulator: North Jersey Coast Line Route;
 4. Train Simulator: NJ TRANSIT GP40PH-2B Loco;
 5. Train Simulator: West Rhine: Kln - Koblenz Route;
 6. Train Simulator: MRCE BR 185.5 Loco.

Wydatek rzędu 12 dolarów (około 46,50 zł) zapewni nam jeszcze:

 1. Train Simulator: Chatham Main & Medway Valley Lines Route;
 2. Train Simulator: BR Class 402 '2-HAL' EMU;
 3. Train Simulator: Feather River Canyon Route;
 4. Train Simulator: Western Pacific FP7 California Zephyr Loco;
 5. Train Simulator: Hamburg S1 S-Bahn Route;
 6. Train Simulator: DB BR 114 Loco.

Humble Bundle zachęca również, by wesprzeć wybraną organizację charytatywną. Tym razem firma proponuje przekazać pieniądze na Girls Inc., która zajmuje się wspieraniem płci pięknej w pokonywaniu „barier płciowych, ekonomicznych i społecznych”.

 1. Humble Train Simulator Bundle

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej