Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2016, 18:20

Total War: Warhammer – znamy zawartość drugiej dużej aktualizacji

Na stronie serwisu poświęconego grom Creative Assembly – Total War Wiki - pojawiła się zawartość drugiej aktualizacji do gry Total War: Warhammer, która ukaże się już w najbliższy czwartek.

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Total War: Warhammer. Już w najbliższy czwartek pojawi się kolejna aktualizacja do podstawowej wersji gry, która, poza poprawkami technicznymi, przyniesie również wiele nowej zawartości. Pełen opis zmian w rozgrywce pojawił się na łamach serwisu Total War Wiki. Nowe elementy nawiązują do zawartości z debiutującego 28 lipca, płatnego dodatku do gry pt. Call of Beastmen. Kompletny spis drobnych poprawek i błędów wyeliminowanych z gry ma trafić do graczy w najbliższych dniach.

Amber Wizard pojawi się w podstawowej wersji gry. - Total War: Warhammer – znamy zawartość drugiej dużej aktualizacji - wiadomość - 2016-07-27
Amber Wizard pojawi się w podstawowej wersji gry.

Update 2 w skrócie:

  1. nowy bohater dla Imperium – Amber Wizard z unikalnym zestawem umiejętności, dosiadający Gryfa;
  2. Zwierzoludzie jako nacja w podstawowej wersji gry, jednak grywalni tylko dla AI;
  3. zmiany w trybie wieloosobowym – próba zrównoważenia rozgrywki i możliwość personalizacji bohaterów;
  4. cztery nowe mapy dla trybu multiplayer – Stir River, Grimminhagen, Fall of Man oraz Klep & Koldust;
  5. większa liczba Lordów, możliwych do wykorzystania w grach wieloosobowych lub niestandardowych.

Aktualizacja skierowana jest oczywiście do osób, które nie pokusiły się o zakup DLC do gry. Producent dba o to, by nie czuły się one z tego powodu pokrzywdzone, ale nie da się ukryć, że wprowadzenie Zwierzoludzi do podstawowej wersji Total War: Warhammer może być dobrym motorem do zwiększenia popytu na Call of Beastmen.

Total War: Warhammer to dziewiąta część popularnej serii gier strategicznych studia Creative Assembly. Produkcja ukazała się na rynku 24 maja i szybko została najszybciej sprzedającą się odsłoną cyklu. Do dnia dzisiejszego pojawiły się trzy płatne rozszerzenia, w tym jedno, zatytułowane Call od Beastmen, wprowadzające nową kampanię. Tytuł dostępny jest jedynie na komputery osobiste.

  1. Oficjalna strona Total War: Warhammer
  2. Oficjalna strona Creative Assembly
  3. Kompendium Wiedzy o Total War: Warhammer