Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2022, 19:17

Immortal Empires w Total War: Warhammer 3 coraz bliżej; jest węższy termin

Poznaliśmy dokładniejszy termin premiery trybu Immortal Empires do Total War: Warhammer 3. Dodatkowo deweloperzy zdradzili kilka nowych informacji na jego temat.

Immortal Empires do Total War: Warhammer 3 zbliża się wielkimi krokami. Deweloperzy z Creative Assembly poinformowali, że tryb ten zadebiutuje w sierpniu. Dodatkowo poznaliśmy kilka szczegółów na jego temat.

Co wprowadzi Immortal Empires?

Immortal Empires to jedna gigantyczna kampania fabularna, która łączy w sobie mapy i frakcje ze wszystkich części cyklu Total War: Warhammer (np. będzie zawierał 86 legendarnych lordów). Dodatkowo finałowy boss z trzeciej części cyklu, Be’Lakor, stanie się grywalną postacią z własną grupą.

Twórcy przygotowali również trzy nowe frakcje, przeznaczone dla trzech Legendarnych Lordów – Grombrindala, Helmana Ghorsta i Volkmara the Grima. Zmienią się również miejsca startowe dla 29 grywalnych bohaterów.

Oprócz tego tryb Immortal Empires wprowadzi do Total War: Warhammer 3 inne nowości.

  1. Funkcja pozwalająca na szybki transport armii na duże odległości.
  2. Zmiany w spaczeniu. Gracze otrzymają dodatkowe możliwości jej rozsiewania poprzez armie.
  3. 8-osobowa sieciowa kampania fabularna, w której tylko host musi posiadać wszystkie trzy gry z cyklu. Pozostali mogą mieć jedynie trzecią odsłonę.
  4. Zmienione warunki zwycięstwa. Dzięki temu gracze mają być lepiej nagradzani.
  5. Większe wyzwania w późnej fazie gry.

Dlaczego Immortal Empires zadebiutuje jako beta?

W komunikacie twórcy zapewnili, że Immortal Empires to najbardziej ambitny projekt, jakiego się podjęli. Musieli połączyć trzy wielkie tytuły w jedną całość, w taki sposób, by wszystkie mechaniki działały poprawnie, a do tego zachowany został balans między rasami. Stanowi to duże techniczne wyzwanie, dlatego też tryb zadebiutuje jako beta. Deweloperzy również zakładają, że doprowadzenie wszystkiego do perfekcji może zająć lata.

  1. Total War Warhammer 3 - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Total War: Warhammer 3 - wojna się nie zmienia