Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2021, 10:40

Total War: Three Kingdoms 2 może być w produkcji; CA rusza z nowym projektem

Koniec wsparcia dla Total War: Three Kingdoms. Studio Creative Assembly rozpoczyna prace nad nowym projektem, którego akcja zostanie ponownie osadzona w epoce Trzech Królestw.

W SKRÓCIE:
  1. studio Creative Assembly kończy wsparcie Total War: Three Kingdoms i rozpoczyna prace nad kontynuacją.

Firma Creative Assembly ogłosiła koniec wsparcia dla Total War: Three Kingdoms. Ostatnia aktualizacja gry jest już dostępna, a zespół odpowiedzialny za rozwój tej produkcji przeniósł się do nowego projektu, który ponownie wykorzysta epokę Trzech Królestw.

W ciągu dwóch lat od premiery Total War: Three Kingdoms otrzymało kilkanaście łatek oraz siedem płatnych dodatków, które wzbogaciły podstawową wersję o nowe frakcje, scenariusze i mechaniki rozgrywki. Ostatnia łatka 1.7.1 kończy rozwój gry, wprowadzając ostatnie poprawki błędów w kampanii, zachowaniu SI oraz interfejsie użytkownika.

Creative Assembly zdradziło, że od pewnego czasu trwają prace preprodukcyjne kolejnej odsłony serii Total War, która ponownie wykorzysta epokę Trzech Królestw w starożytnych Chinach. Niestety nie ujawniono o niej zbyt wiele. Kontynuacja ma otworzyć przed zespołem nowej możliwości i pozwolić na stworzenie niesamowitego świata. Więcej na temat gry mamy dowiedzieć się za jakiś czas, choć z uwagi na nadchodzącą premierę Total War: Warhammer 3 możemy czekać nieco dłużej.

Poniższy materiał zdradza więcej detali na temat łatki 1.7.1 do Total War: Three Kingdoms.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Poradnik do Total War: Three Kingdoms