Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2018, 20:23

autor: Góral

Total War Saga Thrones of Britannia ukaże się nieco później

Studio Creative Assembly poinformowało, że gra strategiczna Total War Saga: Thrones of Britannia ukaże się nieco później, niż zakładano. Deweloperzy potrzebują jeszcze trochę czasu na dopieszczenie projektu.

Total War Saga: Thrones of Britannia w skrócie:
  • strategia na PC-ty;
  • tworzona przez studio Creative Assembly;
  • deweloper przesunął termin premiery na 3 maja.

Zapowiedziana w listopadzie 2017 roku gra strategiczna Total War Saga: Thrones of Britannia nie ukaże się zgodnie z planem. Produkcja miała zadebiutować 19 kwietnia, ale ostatecznie pojawi się na komputerach osobistych 3 maja. Deweloperzy postanowili dać sobie nieco więcej czasu, by wprowadzić kilka poprawek związanych chociażby z interfejsem użytkownika i zachowaniem sztucznej inteligencji w kampanii fabularnej – będzie ona np. lepiej radzić sobie podczas flankowania. Poprawione zostaną też pewne animacje, a także otrzymamy możliwość włączania/wyłączania domyślnych stanów jednostek. Do tego będą wdrożone zmiany do statystyk żołnierzy, obrażeń, a nawet ciężaru podopiecznych. Jak widać będzie tego całkiem sporo, dzięki czemu gra ma na starcie być po prostu lepsza, więc wybaczamy tę delikatną obsuwę.

Total War Saga Thrones of Britannia ukaże się nieco później - ilustracja #1

Total War Saga: Thrones of Britannia będzie pierwszą odsłoną nowego podcyklu koncentrującego się na konkretnych, zawężonych okresach historycznych. W tej części trafimy na Wyspy Brytyjskie z IX wieku, gdzie powalczymy o władzę, reprezentując jedną z kilku stron konfliktu. Rozgrywka sama w sobie nie będzie odbiegać od tego, z czym mamy do czynienia w normalnych częściach cyklu Total War. Produkcja dostępna ma być w Polsce w rodzimej wersji językowej (napisy).

Ostatnia aktualizacja: 2018-03-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War Saga: Thrones of Britannia