Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 marca 2018, 07:50

Czwarty dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de

Kolejny dzień Tygodnia ofert wielkanocnych w niemieckim Amazonie przynosi przede wszystkim obniżki na projektory HD oraz głośniki przenośne. Taniej kupimy również laptopa Microsoftu.

Rozpoczął się czwarty dzień Tygodnia Ofert Wielkanocnych, promocji przygotowanej przez niemiecki oddział Amazonu. W ramach akcji każdego dnia zakupimy tysiące produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli planujecie w najbliższym czasie nabyć konsolę, gry czy firmowe akcesoria gamingowe, może to być doskonała okazja na zrobienie tego z mniejszym uszczerbkiem dla domowego budżetu.

Zniżką objęty został laptop Microsoftu. - Czwarty dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de - wiadomość - 2018-03-22
Zniżką objęty został laptop Microsoftu.

Promocje zmieniać się będą co 24 godziny. Na GRYOnline.pl będziemy informować Was o najbardziej atrakcyjnych zniżkach. W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty przesyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto, w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Oferty dnia na czwartek 22 marca

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Powerbanki

  1. Powerbank RAVPower Smart 26800 mAh – 30,48 euro (ok. 129 zł)

Głośniki

  1. Głośnik przenośny Ultimate Ears Boom 2 – 91,99 euro (ok. 388 zł)
  2. Głośnik przenośny Ultimate Ears Megaboom – 143,67 euro (ok. 606 zł)

Projektory

  1. Projektor ViewSonic LightStream PJD77 3D – 392,76 euro (ok. 1657 zł)
  2. Projektor BenQ TH530 – 422,75 euro (ok. 1784 zł)
  3. Projektor Acer H6512BD – 485,79 euro (ok. 2050 zł)

Laptopy

  1. Laptop Microsoft Surface Pro – 722,50 euro (ok. 3049 zł)

Czytniki e-booków

  1. Czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3 (bez reklam) – 98,18 euro (ok. 414 zł)
  2. Czytnik e-booków Amazon Kindle 8 (bez reklam) – 62 euro (ok. 262 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.