Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2014, 10:00

autor: luckie

Torchlight za darmo w sklepie Arc. Torchlight II 75% taniej

Do końca tego tygodnia gra Torchlight jest rozdawana za darmo w sklepie cyfrowym Arc. W tym samym miejscu Torchlight II da się kupić w cenie obniżonej o 75%.

Aktualna promocja w sklepie Arc to doskonała gratka dla osób, które nie miały jeszcze okazji poznać serii Torchlight - Torchlight za darmo w sklepie Arc. Torchlight II 75% taniej - wiadomość - 2014-11-26
Aktualna promocja w sklepie Arc to doskonała gratka dla osób, które nie miały jeszcze okazji poznać serii Torchlight

Platforma dystrybucji cyfrowej Arc udostępniła w swoim katalogu obie części serii Torchlight w wersji PC, a fakt ten uczciła znacznym obniżeniem ich cen. Do końca tygodnia „jedynkę” da się tam przez jakiś czas zgarnąć zupełnie za darmo, podczas, gdy Torchlight II kosztuje 75% taniej, tj. 4,75 euro (ok. 20 zł). Promocja zakończy się 30 listopada, czyli w najbliższą niedzielę. Aby pobrać grę, należy zarejestrować się w serwisie Arc i zainstalować tamtejszy downloader.

  1. Torchlight w sklepie Arc
  2. Torchlight II w sklepie Arc

Torchlight to seria gier RPG typu hack-and-slash, stanowiąca znakomitą alternatywę dla Diablo III. Cykl został zapoczątkowany w 2009 za sprawą studia Runic Games, stworzonego przez współzałożycieli Blizzard North, twórców Diablo. Cechami szczególnymi obu odsłon Torchlight jest bajkowy klimat – osiągnięty dzięki kolorowemu stylowi graficznemu i odpowiedniej muzyce – kooperacyjny multiplayer, losowo generowane lochy, oraz duże wsparcie dla modderów, za sprawą intuicyjnego edytora TorchED. Seria cieszy się sporą popularnością u graczy na całym świecie, co widać po wynikach sprzedaży: w lipcu 2011 roku pierwszy Torchlight przekroczył pułap 1 miliona sprzedanych kopii, natomiast Torchlight II w lipcu 2013 roku – czyli w ciągu 10 miesiecy od premiery – znalazł 2 miliony nabywców.

  1. Torchlight - recenzja gry
  2. Recenzja gry Torchlight II - hack'n'slash od współtwórców Diablo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.