Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2009, 12:15

Torchlight - aktualizacja na Steam plus promocja cenowa

Twórcy Torchlight - Runic Games pracują obecnie w pocie czoła nad wersją MMO tego tytułu. Nie zapominają jednak o wydanej już produkcji. Dowodem na to może być właśnie wypuszczona potężna aktualizację wersji z serwisu Steam.

Twórcy Torchlight - Runic Games pracują obecnie w pocie czoła nad wersją MMO tego tytułu. Nie zapominają jednak o wydanej już produkcji. Dowodem na to może być właśnie wypuszczona potężna aktualizacja wersji z serwisu Steam.

 

Torchlight - aktualizacja na Steam plus promocja cenowa - ilustracja #1

 

Edycja Torchlight korzystająca z serwisu Steam wzbogacona została o możliwość zdobycia 60 Osiągnięć. Dodatkowo zaimplementowano wsparcie dla technologii Cloud, dzięki której dane naszych postaci i zapisy stanu gry powiązane są z kontem użytkownika. Oznacza to, że nawet jeśli zainstalujemy grę na innym komputerze to nie stracimy niczego, co wywalczyliśmy poprzez wyrzynanie setek przeciwników.

Ponadto do końca tego weekendu, w serwisie Steam można nabyć Torchlight za jedyne 10 dolarów (około 29 złotych), czyli połowę standardowej ceny. Za taką sumę naprawdę warto rozważyć zakup tego tytułu.

Torchlight - aktualizacja na Steam plus promocja cenowa - ilustracja #2

Nie wszyscy wiedzą, że gra ukaże się w styczniu w wersji pudełkowej (oczywiście w Stanach Zjednoczonych, a nie u nas). Z tej okazji twórcy udzielili wywiadu serwisowi Big Download. Zapytany o wyniki finansowe, Max Schaefer (jeden z założycieli Runic Games) nie podał konkretnych liczb, ale stwierdził, że firma jest bardzo zadowolona z tego jak dotychczas radzi sobie ich gra pod względem finansowym. Szczególne zadowolenie wywołuje fakt, że do dzisiaj Torchlight znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier na Steam.

Na koniec warto wspomnieć, że ci z graczy, którzy zakupią wersję pudełkową będą mieli podczas zabawy dostęp do nowego zwierzęcia towarzyszącego. Będzie nim fretka, która rozmiarami bardziej przypominać będzie jednak wydrę. Na pyszczku futrzak nosić będzie parę gogli, podobną do tych, którymi pochwalić się może klasa alchemika.