Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 listopada 2023, 15:35

To się nazywa okazja! PlayStation 5 w zestawie z Marvel's Spider-Man 2 w kuszącej cenie

Jeśli planujecie zakup konsoli PlayStation 5, sieć elektromarketów Media Markt ma dla Was bardzo interesującą propozycję. W ofercie sklepu znalazła się „piątka” w pakiecie z grą Marvel’s Spider-Man 2 w naprawdę świetnej cenie.

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment
i

Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zacząć się rozglądać za prezentami dla najbliższych. Jeśli jednak do głowy nie przychodzi Wam żaden konkretny pomysł, a w portfelu macie wolne 2199, zł to możecie zdecydować się na kupno konsoli PlayStation 5 w wersji z napędem – taka oferta znalazła się bowiem w sklepie Media Markt.

To jednak nie wszystko, ponieważ za tę kwotę otrzymacie w pakiecie kod na grę Marvel’s Spider-Man 2. Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że jest to naprawdę korzystny „deal”.

PlayStation 5 + gra Marvel’s Spider-Man 2 w Media Markt

PlayStation 5

To się nazywa okazja! PlayStation 5 w zestawie z Marvels Spider-Man 2 w kuszącej cenie - ilustracja #1
Źródło: Sony Interactive Entertainment, grafika promocyjna.

Mimo że o konsoli PlayStation 5 zostało powiedziane już niemal wszystko, przypomnijmy, iż aktualna generacja sprzętu Sony umożliwia wyświetlanie obrazu w 4K i 120 klatkach na sekundę. Ponadto ma superszybki dysk SSD o pojemności 825 GB, który pozwala na znaczne skrócenie czasu ładowania nawet najbardziej wymagających tytułów.

W zestawie z konsolą znajdziemy kontroler DualSense. Najnowszy pad Sony został wyposażony w haptyczne wibracje i adaptacyjne triggery, które w wyjątkowy sposób wpływają na wrażenia płynące z gry.

Marvel’s Spider-Man 2

To się nazywa okazja! PlayStation 5 w zestawie z Marvels Spider-Man 2 w kuszącej cenie - ilustracja #2
Źródło: Sony Interactive Entertainment, grafika promocyjna.

Pod koniec października tego roku na rynku zadebiutowała druga osłona serii Marvel’s Spider-Man. Dzieło studia Insomniac Games, podobnie jak oryginał, spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem nie tylko branżowych recenzentów, ale i graczy.

Tym razem główni bohaterowie gry – Peter Parker i Miles Morales – muszą zmierzyć się z najpoważniejszym zagrożeniem, z jakim mieli kiedykolwiek do czynienia. Na ich drodze stanie bowiem nie tylko Kraven Łowca ze swoją świtą, ale i przerażający symbiont Venom. Od wygranej w tej walce zależy los mieszkańców Nowego Jorku.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej