Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 listopada 2023, 14:55

Cudowny zestaw LEGO na promocji! Star Wars Bombowiec TIE w tej cenie to skarb

Na Allegro trwa akcja Black Weeks, w trakcie której możecie zakupić świetny zestaw LEGO Star Wars w dużej promocji.

Źródło fot. LEGO
i

Mimo że do Black Friday pozostało jeszcze trochę czasu, wiele sklepów internetowych nie czeka i już teraz oferuje interesujące wyprzedaże. Jeśli więc nie lubicie zostawiać zakupów mikołajkowych na ostatnią chwilę, może to być dla Was świetna okazja na zapewnienie sobie spokoju, a przy okazji zaoszczędzenie kilku złotych.

Nawet więcej niż kilka złotych zaoszczędzicie, jeśli już teraz złożycie zamówienie na LEGO Star Wars Bombowiec TIE. W trakcie akcji Black Weeks na Allegro za wspomniany zestaw zapłacicie jedynie 179,99 zł. Według naszej wiedzy jest to najniższa w historii cena za ten konkretny model.

LEGO Star Wars Bombowiec TIE na Allegro

LEGO Star Wars Bombowiec TIE

Cudowny zestaw LEGO na promocji! Star Wars Bombowiec TIE w tej cenie to skarb - ilustracja #1
Źródło: LEGO, grafika promocyjna.

Zapytajcie miłośników Star Wars, za co kochają uniwersum George’a Lucasa, a wielu z nich z pewnością odpowie, że za wspaniałe kosmiczne machiny latające. Gwiezdne niszczyciele typu Imperial, myśliwce X-wing lub TIE – to tylko niektóre z kultowych statków, które zaskarbiły sobie serca milionów fanów na całym świecie.

Jeśli marzyliście, by kiedyś wejść w posiadanie tego typu maszyny, możecie to zrobić dzięki zestawowi LEGO Star Wars, który z niezwykłą pieczołowitością odwzorowuje kultowego imperialnego bombowca TIE.

Składający się z 625 elementów statek wyposażony został w otwierany kokpit, funkcję zrzucania torped i dwa miotacze klocków. Do zestawu dołączono minifigurki Dartha Vadera z mieczem świetlnym, wiceadmirał Sloane z blasterami, pilota bombowca oraz droida GNK. Całość sprawi, że Wy lub Wasza pociecha utoniecie na długie godziny podczas odgrywania scenek z Gwiezdnych wojen.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej