Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 listopada 2023, 14:17

Zestawy LEGO Star Wars w obłędnych cenach. Ostatni moment na uzupełnienie kolekcji

To ostatni moment, żeby skorzystać z promocji na klocki LEGO z uniwersum Gwiezdnych wojen. Wystarczy użyć kodu rabatowego. Warto się pospieszyć, ponieważ nie zostało dużo czasu.

Źródło fot. LEGO; materiały promocyjne
i

Klocki LEGO i Gwiezdne wojny wydają się być idealnym połączeniem. Nie tylko można dzięki temu spędzić kreatywnie czas, składając nowe konstrukcje z klocków i rozwijać wyobraźnię. To także okazja, żeby odtworzyć najbardziej kultowe statki oraz zbudować dioramy, które nawiązują do legendarnych momentów z historii słynnej kosmicznej sagi.

Dlatego warto zainteresować się trwającą jeszcze przez kilka dni promocją na klocki LEGO z uniwersum Gwiezdnych wojen. Można zaoszczędzić pieniądze, sprawiając wyjątkowy prezent na nadchodzące święta.

LEGO Star Wars 75361 Pajęczy czołg

Promocja na ten zestaw trwa tylko do końca 15 listopada. Wraz z kodem OD-151123 cena wynosi jedyne 199,99 zł. To świetny komplet dla każdego fana Gwiezdnych wojen oraz serialu Mandalorianin. Wraz z Bo-Katan i Dinem Djarinem dzierżącym Mroczny miecz powstrzymacie pajęczy czołg, który pojawił się w trzecim sezonie uznanej serii science fiction.

Kup zestaw LEGO Star Wars Pajęczy czołg za 199,99 zł

LEGO Star Wars 75339 Diorama: Zgniatarka odpadów na Gwieździe Śmierci

Już w pierwszym filmie z uniwersum, czyli w Nowej nadziei, mogło się wydawać, że główni bohaterowie nie przeżyją. Zgniatarka odpadów włączyła się w najgorszym możliwym momencie i Han Solo, Luke Skywalker oraz Leia Organa ledwo przeżyli tę niebezpieczną przygodę. Dzięki dioramie z LEGO możesz odtworzyć tę kultową scenę, a co najważniejsze – ściany po obu stronach ruszają się, co tylko dodaje efektu. Wraz z kodem P-18966 cena wynosi tylko 379 zł.

Kup zestaw LEGO Star Wars Zgniatarka od odpadów na Gwieździe Śmierci za 379 zł

Pozostałe okazje LEGO Star Wars w Media Expert

Ceny obowiązują z kodem P-18966 ważnym do 19 listopada.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

więcej