Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2021, 13:46

autor: Qskan

To są najlepsi AWP-erzy w CS:GO zdaniem legendy

Kenny „kennyS” Schrub, legenda światowej sceny Counter-Strike’a: Global Offensive, podzielił się swoją listą najlepszych snajperów wszech czasów w strzelance Valve. Wysokie miejsce przypadło jednemu z Polaków.

W SKRÓCIE:
  1. Legenda pro-sceny CS:GO – kennyS – udostępnił swoją listę najlepszych snajperów z owej gry.
  2. Francuski zawodnik na szczycie listy umieścił Aleksandra „s1mple’a” Kostylieva. KennyS ceni również umiejętności słynnego polskiego zawodnika – pashyBicepsa.

Jeśli ktoś zasługuje na miano legendy CS:GO, to zdecydowanie Kenny „kennyS” Schrub. Francuz na profesjonalnej scenie Counter-Strike’a był aktywny już za czasów Source’a, a w „Globalnej Ofensywie” tylko rozwinął skrzydła, zostając jednym z najbardziej utytułowanych francuskich graczy (na koncie ma m.in. wygranie Majora, a także tytuł MVP tego turnieju). U szczytu sławy uważany był za najlepszego AWP-era (snajpera posługującego się AWP) w historii. Dlatego jego głos w sprawie rozstrzygnięcia tego, kto według niego zasługuje na tytuł topowego snajpera nie mógł zostać przemilczany.

Francuski zawodnik prowadzi także swój kanał w serwisie YouTube. Ostatnio zamieścił tam film, w którym przedstawia swoją tier listę (uszeregowanie w poszczególnych szczeblach; zazwyczaj od najwyższego S do najniższego F) znanych graczy, którzy zasłynęli ze swojej świetnej gry przy użyciu AWP właśnie.

Nie powinno być żadnym zaskoczeniem, że na najwyższym szczeblu znalazł się Aleksandr „s1mple” Kostyliev z zespołu Natus Vincere, który w mijającym roku był bezsprzecznie najlepszym graczem CS:GO. Gwoli ścisłości należy wspomnieć, że Ukrainiec od lat plasuje się w topce światowych graczy, a w sieci krąży masa materiałów pokazujących niesamowite zdolności s1mple’a:

Naszych rodaków może ucieszyć fakt, że w zestawieniu legendarnego zawodnika została uwzględniona polska legenda CS:GO – Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, który pełnił rolę snajpera w składzie Virtus.Pro. Najbardziej wysportowany esportowiec został umieszczony na wysokim szczeblu A.