Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 9 grudnia 2021, 14:14

Vengeance of the Blood Ravens - nowa wersja moda do Warhammer 40K: Dawn of War 2

Ukazała się wersja 3.3 projektu Vengeance of the Blood Ravens, czyli jednej z najciekawszych modyfikacji do RTS-a Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution.

Ukazała się nowa wersja moda Vengeance of the Blood Ravens, czyli jednej z najpopularniejszej modyfikacji do Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution.

Nowa edycja moda oznaczona została numerem 3.3 i opatrzona podtytułem Apocalypse. To pierwsza aktualizacja modyfikacji od pół roku. Tym razem autorzy skoncentrowali się na ulepszeniu i rozbudowaniu jednostek pancernych. Dodano sporo nowego osprzętu i ulepszeń, jak również gruntownie odświeżono balans rozgrywki. Twórcy rekomendują, aby przed zainstalowaniem projektu ustawić w grze detale Ultra.

Vengeance of the Blood Ravens - nowa wersja moda do Warhammer 40K: Dawn of War 2 - ilustracja #1
Wersja 3.3 ulepsza jednostki pancerne w grze.

Autorzy pracują już nad wersją 3.4, która ma rozbudować armie o dodatkowe jednostki pancerne i wprowadzić więcej wariantów znanych już oddziałów.

Przypomnijmy, że Vengeance of the Blood Ravens to mod, którego celem jest przerobienie rozgrywki i frakcji tak, aby lepiej oddawały fabularne realia uniwersum Warhammera 40,000 znane z książek i komiksów osadzonych w tym świecie. Przykładowo Kosmiczni Marines są więc tutaj prawdziwymi maszynami do zabijania, a nie jedynie lekko mocniejszymi żołnierzami piechoty. Ponadto projekt zwiększa skalę starć i wprowadza sporo nowych zdolności oraz sprzętu, jak również gruntownie modyfikuje balans wszystkich amii.

Vengeance of the Blood Ravens przeznaczone jest wyłącznie do Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution. Odpowiedzialna za ten projekt grupa przygotowała jednak również analogiczny (choć wolniej rozwijany) mod Wrath of the Blood Ravens do Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising.

  1. Oficjalna strona moda
  2. Vengeance of the Blood Ravens – pobierz mod z naszego mirrora