Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 listopada 2022, 10:49

To ostatnia szansa na udany Black Week! Skorzystaj na Cyber Monday w Allegro

Cyber Monday to już ostatni dzień promocji na stronie Allegro w ramach Black Week. W ofercie znajdziemy m.in. laptop firmy Acer oraz oczyszczacz powietrza marki Xiaomi.

Jedni obchodzili sprzedażowe święto cały miesiąc, inni poświęcili mu tydzień, a niektórzy tylko 3-4 dni. Tak czy inaczej okres niezwykłych promocji dobiega już końca. Allegro z myślą o finale wydarzenia – Cyber Monday – uruchomiło swoje ostatnie oferty. Uwagę przykuwają laptop firmy Acer oraz oczyszczacz powietrza Xiaomi. Przypominamy, że liczba egzemplarzy sprzedawanych w niższej cenie jest ograniczona.

Black Week na stronie Allegro

Laptop Acer 4-rdzeniowy RAM 12GB SSD 512GB Win10

Oto stosunkowo tani laptop, ale jednocześnie bardzo wydajny za sprawą 12 GB pamięci RAM. Ten sprzęt Acera został wyposażony także w 512 GB pamięci wewnętrznej oraz 4-rdzeniowy procesor Intel Celeron N5100. Urządzenie powinno sprawdzić się w pracach biurowych i w celach edukacyjnych. Bateria na jednym ładowaniu pozwoli na maksymalnie 9 godzin pracy (dużo zależy od obciążenia komputera).

Laptop Acer 4-rdzeniowy 12 GB SSD 512GB Win10 za 1709 zł

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Odpowiednia jakość powietrza w pomieszczeniu to kwestia zarówno komfortu, jak i zdrowia mieszkańców. Warto więc o tę kwestię zadbać za pomocą specjalistycznego urządzenia, jakim jest oczyszczacz powietrza marki Xiaomi. Usunie on zanieczyszczenia, wirusy i bakterie z powierzchni od 42 do 72 metrów kwadratowych.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H za 926,10 zł

Inne oferty z okazji Black Week na stronie Allegro

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej