Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2014, 14:00

autor: Góral

Titanfall - nie wiadomo czy deweloper wprowadzi nowe modele Tytanów

Twórcy gry Titanfall wypowiedzieli się na temat planowanych dodatków do swojej produkcji. Pewnym jest, że za jakiś czas otrzymamy nowe mapy, na których być może zobaczymy potwory znane z albumu ze szkicami koncepcyjnymi The Art Of Titanfall. Niestety, osoby liczące na nowe modele Tytanów mogą poczuć się zawiedzione, gdyż tych raczej się prędko nie doczekamy. Ich wprowadzenie wiązałoby się z wieloma pracami dotyczącymi balansu rozgrywki.

Pojawiły się nowe informacje dotyczące nadchodzących dodatków do gry FPP Titanfall. Przedstawiciel serwisu IGN przeprowadził wywiad z Abbie Heppe, community menadżerem studia Respawn Entertainment, z którego wynika, że w przyszłości fani produkcji na pewno otrzymają nowe mapy, które być może będą czerpały pomysły z albumu ze szkicami koncepcyjnymi The Art Of Titanfall, o którym pisaliśmy w zeszłym miesiącu. Pracownica dewelopera, na pytanie czy fani zobaczą w grze faunę i florę ukazaną w artbooku, stwierdziła, że „chcemy dać graczom jak najwięcej zróżnicowanej zawartości, więc na pewno istnieje taka możliwość”. Z drugiej strony, w najbliższym czasie nie ma co liczyć na nowe modele Tytanów, gdyż wymagałoby to wielu prac nad balansem rozgrywki.

Titanfall - jeden z Tytanów czekający na swego właściciela. - Titanfall - nie wiadomo czy deweloper wprowadzi nowe modele Tytanów - wiadomość - 2014-03-14
Titanfall - jeden z Tytanów czekający na swego właściciela.

„Pierwotnie mieliśmy tylko Atlasa i nie dodawaliśmy kolejnych, dopóki nie upewniliśmy się, że idealnie pasują do pozostałej zawartości gry, więc… Nie zapowiadam na razie żadnych nowych Tytanów!” – powiedziała Abbie Heppe.

W dalszej części rozmowy stwierdzono, że studio na razie skupia się na wprowadzaniu gry na kolejne terytoria i sprawnym działaniu serwerów, a później rozpocznie prace nad darmowymi aktualizacjami, dzięki którym otrzymamy m.in. prywatne mecze, a dopiero potem deweloper weźmie się za dodatki.

Jednocześnie przypominam, że Titanfall otrzyma trzy rozszerzenia, które wejdą w skład przepustki sezonowej - można ją nabyć na komputerach PC za 79 zł w sklepie Origin. Natomiast samą grę znajdziecie od wczoraj w sklepach na terenie całego kraju oraz u większości internetowych sprzedawców.