Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2013, 14:39

autor: Adrian Werner

Titanfall na nowym filmiku z EB Expo 2013

W sieci pojawił się nowy materiał video z Titanfall, udostępniony z okazji targów EB Expo 2013. Możemy na nim obejrzeć obszerne fragmenty rozgrywki oraz wypowiedzi członków zespołu produkcyjnego.

Studio Respawn Entertainment nie przepuszcza prawie żadnej imprezy związanej z grami, wykorzystując je do promowania swojego debiutanckiego projektu, czyli Titanfall. Twórców nie zabrakło również podczas trwającego obecnie EB Expo 2013. Dzięki temu do sieci trafił nowy materiał video.

Na początku filmiku można obejrzeć znany już zwiastun, ale po nim następuje fragment z wypowiedziami autorów oraz długi segment stanowiący zapis rozgrywki.

Przypomnijmy, że Titanfall powstaje z myślą o komputerach PC oraz konsolach Xbox One i Xbox 360. Premiera zaplanowana została na przyszły rok.

  1. Oficjalna strona gry Titanfall
  2. Graliśmy w Titanfall - kolosalnie dobry multiplayer na targach gamescom 2013

Titanfall na nowym filmiku z EB Expo 2013 - ilustracja #1

Gra stanowi debiutancki projekt Respawn Entertainment, ale w skład zespołu weszło wielu weteranów serii Call of Duty, w tym dwóch założycieli studia Infinity Ward, czyli Jason West i Vince Zampella.

Produkcja pod wieloma względami przypomina wcześniejsze dokonania tej ekipy, ale jednocześnie pojawi się wiele urozmaiceń, które mają zagwarantować, że Titanfall nie będzie jedynie futurystycznym klonem Call of Duty. Wśród najważniejszych nowości znajdziemy wyposażenie piechoty w plecaki odrzutowe oraz umożliwienie graczom pokierowania niewielkimi mechami. Gra nastawiona zostanie na tryb multiplayer, ale jednocześnie zaoferuje rozbudowany wątek fabularny, który opowiadany będzie poprzez rozgrywki wieloosobowe.