Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2016, 10:50

autor: Movis

Titanfall 2 pokrył się złotem

Zespół Respawn Entertainment poinformował, że Titanfall 2 osiągnął złoty status. Oznacza to, że ostateczna wersja gry trafiła do tłoczni, a zapowiadana na 28 października premiera odbędzie się bez opóźnień.

Dobre wieści dla graczy oczekujących premiery Titanfall 2. Tytuł osiągnął złoty status, za co pogratulował zespołowi deweloperskiemu Vince Zampella – prezes odpowiedzialnego za produkcję Respawn Entertainment. Tym samym prace nad projektem zostały ukończone, tłocznie rozpoczną produkcję płyt, a gra trafi na sklepowe półki w następnym miesiącu.

Jedynie miesiąc dzieli nas od długo oczekiwanej premiery. - Titanfall 2 pokrył się złotem - wiadomość - 2016-09-29
Jedynie miesiąc dzieli nas od długo oczekiwanej premiery.

Titanfall 2 będzie można kupić 28 października na PC, Xboksa One i PlayStation 4. To zarówno druga część serii akrobatycznych strzelanek z udziałem mechów, jak i dopiero druga gra w dorobku studia Respawn Entertainment, założonego przez ludzi odpowiedzialnych za wiele odsłon Call of Duty pod banderą Infinity Ward.

Twórcy tytułu obiecują wiele ulepszeń i dodatków, w tym więcej rodzajów mechów, niewidziane wcześniej mapy, nowe tryby, w których można zmierzyć się z przeciwnikami, oraz rozszerzony arsenał broni i gadżetów dla pilotów. Szczególnie ciekawą nowinką jest lina z hakiem, zapewniająca dużo większą mobilność graczom znajdującym się poza tytanem. Dużym plusem jest implementacja kampanii dla pojedynczego gracza, której zabrakło w poprzednim Titanfall. Ma ona ukazywać współpracę pilota Coopera i jego tytana klasy Vanguard – BT. Walcząc i eksplorując razem, bohaterowie mają wytworzyć między sobą unikalną więź, a całość fabuły będzie przypominać dobry film akcji.

Dodatkowo na kanale Nvidia Gaming Network pojawiła się pierwsza prezentacja rozgrywki Titanfall 2 w 60 FPS i 4K. Choć przy kręceniu filmiku nieprzypadkowo została użyta karta grafiki Nvidia Titan X, wymagania sprzętowe produkcji są dużo niższe. Co ciekawe, nawet przy maszynie spełniającej jedynie minimalne wymogi będziemy mogli cieszyć się stałymi 60 klatkami na sekundę.