Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2016, 08:43

autor: Góral

Titanfall 2 - darmowy multiplayer w dniach 30 listopada - 4 grudnia [news zaktualizowany]

Studio Respawn Entertainment umożliwi od jutra zabawę w multiplayerze gry Titanfall 2 za darmo. Oferta skierowana jest do abonentów usług EA Access i Origin Access - pozostałe osoby poczekają na start zmagań do 2 grudnia. Cała akcja zakończy się 4 grudnia.

AKTUALIZACJA:

Studio Respawn Entertainment udostępniło najnowszą aktualizację, w której wprowadziło odświeżoną mapę Miasto Aniołów z pierwszej części gry. Obecnie dostęp do niej mają tylko gracze, którzy swego czasu złożyli zamówienie przedpremierowe na Titanfalla 2 – znajdziecie ją na playliście 24/7. Pozostałe osoby muszą poczekać do 3 grudnia.

Ponadto patch dodaje nowe zestawy Tytanów, dodatkowe elementy do kupienia, a także kilka funkcjonalności, jak np. pasek FOV na konsolach, kolejne opcje związane z ustawieniem celowania czy też FAQ do multiplayera. To jeszcze nie wszystko, gdyż deweloperzy wprowadzili również zmiany w balansie, a także naprawili garść błędów.

Przypominamy jeszcze, że od dziś posiadacze subskrypcji EA i Origin Access mogą bawić się za darmo w multiplayerze produkcji.

Titanfall 2, jedna z ciekawszych strzelanek bieżącego roku, wkrótce doczeka się tymczasowej wersji próbnej. Od jutra do 4 grudnia abonenci usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) będą mogli bez ograniczeń bawić się w multiplayerze produkcji. Jeżeli nie posiadacie aktywnej subskrypcji, albo gracie na konsoli PlayStation 4, na rozpoczęcie zmagań musicie poczekać do 2 grudnia. Udostępniony przez deweloperów ze studia Respawn Entertainment kod umożliwi rozgrywkę we wszystkich trybach wieloosobowych, na każdej z dostępnych map, wszystkimi broniami. Krótko pisząc, cały moduł multiplayer zostanie oddany w nasze ręce na kilka dni, a dodatkowo 3 grudnia zadebiutuje pakiet Renegat z Miasta Aniołów, którego zawartość także będzie dostępna w trialu. Oczywiście jeżeli zakochacie się w Titanfallu 2, to po zakupie pełnej wersji wszystkie poczynione wcześniej postępy zostaną do niej przeniesione.

Titanfall 2 w skrócie:
  • gra na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC-ty;
  • ukazała się 28 października bieżącego roku;
  • multiplayer produkcji zostanie udostępniony za darmo w dniach 30 listopada – 4 grudnia.

Titanfall 2 zadebiutował 28 października bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Tytuł okazał się naprawdę udaną produkcją, która chwalona jest nie tylko za bardzo dobry tryb wieloosobowy, ale także przyjemną kampanię fabularną. Opowiada ona o przygodach strzelca Jacka Coopera, który w wyniku śmierci pilota Tytana BT-7274 stał się jego nowym właścicielem. Niecodzienna para bohaterów musi teraz dokończyć trudną misję, która zaważy o losach wojny pomiędzy Ruchem Oporu a IMC.

Renegat z Miasta Aniołów to darmowe DLC zawierające odświeżoną mapę Miasto Aniołów z pierwszej części gry, pistolet Elitarny Skrzydłowy, sześć zestawów Tytanów oraz nową egzekucję pilota. Oficjalna premiera dodatku odbędzie się 3 grudnia, a od 30 listopada dostępny będzie on dla osób, które złożyły pre-ordery na „podstawkę”.

Titanfall 2 - darmowy multiplayer w dniach 30 listopada - 4 grudnia [news zaktualizowany] - ilustracja #2