Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2017, 13:54

autor: Góral

Titan Quest: Ragnarok - zadebiutował dodatek do popularnego hack-and-slasha

Wydana w 2016 roku gra Titan Quest: Anniversary Edition doczekała się rozbudowanego dodatku Ragnarok, oferującego nowy akt, dodatkowe bronie i poprawioną grafikę.

Titan Quest: Ragnarok to dodatkowy akt do słynnego hack-and-slasha. - Titan Quest: Ragnarok - zadebiutował dodatek do popularnego hack-and-slasha - wiadomość - 2017-11-20
Titan Quest: Ragnarok to dodatkowy akt do słynnego hack-and-slasha.
Titan Quest: Ragnarok w skrócie:
  • nowa przygoda w ramach piątego aktu;
  • dodatek wprowadza kolejnych przeciwników, nowe bronie, artefakty itd.;
  • wymaga do działania gry Titan Quest Anniversary Edition;
  • do 24 listopada rozszerzenie kupicie w promocyjnej cenie 53,99 zł.

Wydana pod koniec sierpnia 2016 roku gra Titan Quest Anniversary Edition, czyli ulepszona wersja popularnego hack-and-slasha Titan Quest, wypuszczona z okazji jego dziesiątych urodzin, doczekała się dodatku Ragnarok. Kupicie go na Steamie w promocyjnej cenie 53,99 zł (obowiązuje do 24 listopada – później koszt zakupu wzrośnie do 71,99 zł), w zamian otrzymując sporo nowej zawartości.

W rozszerzeniu trafiamy na niezbadane terytoria północnej Europy, gdzie czeka na nas kolejna przygoda w ramach dużego, a właściwie to największego ze wszystkich aktów. Nowa historia i dodatkowe lokacje to jednak nie wszystko, co znajduje się w Ragnarok. Zwiększono m.in. maksymalny poziom doświadczenia do 85 levelu. Pojawiło się dziesiąte mistrzostwo, które w połączeniu ze starymi daje w sumie 45 kombinacji. Nie zabrakło również niedostępnego wcześniej wyposażenia – od celtyckich tarcz i germańskich broni aż po kolejne artefakty i talizmany. Dodatkowo dodatek pozwala na ulepszanie przedmiotów, w tym nawet legendarnych.

Naturalnie nową lokację zamieszkują niewidziane wcześniej postacie i potwory. Dodano więcej możliwości personalizacji postaci. Poza tym, deweloperzy zaktualizowali poprzednie akty przygody, dzięki czemu wracając do starych lokacji, możecie natrafić na nowe przedmioty i tajemnice.

Rozszerzenie poprawia także oprawę graficzną – pojawiły się nowe shadery i efekty, ulepszona fizyka oraz zmieniony interfejs gracza. Wszystko to uzupełnia więcej opcji personalizowania sterowania oraz poprawione narzędzia modyfikowania.

Chyba warto więc skusić się na Ragnarok. Natomiast jeżeli nie kupiliście do tej pory Titan Quest Anniversary Edition, to nic nie szkodzi, gdyż z okazji premiery dodatku „podstawka” została przeceniona i nabędziecie ją do 22 listopada za 11,99 zł.

Dzięki Titan Quest: Ragnarok w starych lokacjach znajdziecie nowe przedmioty. - Titan Quest: Ragnarok - zadebiutował dodatek do popularnego hack-and-slasha - wiadomość - 2017-11-20
Dzięki Titan Quest: Ragnarok w starych lokacjach znajdziecie nowe przedmioty.