Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2023, 22:14

Samodzielne Tiny Tina's Assault on Dragon Keep za darmo na Steam

Na Steamie można zdobyć za darmo Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure – samodzielny dodatek do Borderlands 2.

Źródło fot. 2K Games.
i

Z okazji rozpoczętej dziś Wiosennej wyprzedaży na Steamie wszyscy użytkownicy platformy firmy Valve mogą odebrać za darmo grę Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. Zgarniecie ją, klikając w poniższy przycisk. Oferta obowiązuje do 23 marca do godziny 18:00 czasu polskiego.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Napisałem „grę”, choć tak naprawdę Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure jest czwartym dodatkiem do Borderlands 2. Został on wypuszczony jako samodzielna pozycja 9 listopada 2021 roku i był wtedy rozdawany w Epic Games Store. Jeśli przegapiliście tamtą okazję – lub po prostu chcecie mieć tę produkcję na dwóch platformach – teraz możecie nadrobić zaległości.

Studio Gearbox Software i firma 2K Games zdecydowały się wypuścić osobną wersję Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, gdyż jest to fabularny prequel gry Tiny Tina's Wonderlands. Ta zadebiutowała na PC – na początku tylko w EGS – i konsolach 25 marca 2022 r. Samodzielne rozszerzenie, które przybliżało postać tytułowej szalonej bohaterki i wykreowaną przez nią krainę fantasy, będącą miejscem akcji obu opowieści, było więc niejako częścią kampanii marketingowej.

Jeśli Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure się Wam spodoba, do 23 marca Tiny Tina's Wonderlands zakupicie na Steamie z 50-procentową zniżką, tj. za 124,50 zł.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej