Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2019, 08:33

autor: Adrian Werner

THQ Nordic zapowie na E3 2019 dwie nowe gry z klasycznych marek

Firma THQ Nordic ogłosiła, że podczas tegorocznej edycji targów E3 pokaże dwa niezapowiedziane jeszcze projekty, które będą reprezentowały klasyczne marki gier.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Wśród kandydatów do comebacku jest marka Destroy All Humans!. - THQ Nordic zapowie na E3 2019 dwie nowe gry z klasycznych marek - wiadomość - 2019-05-19
Wśród kandydatów do comebacku jest marka Destroy All Humans!.

Do tegorocznej edycji E3 pozostało już tylko kilka tygodni, więc coraz więcej wydawców zaczyna dzielić się informacjami na temat swoich planów odnośnie tej imprezy. Firma THQ Nordic poinformowała właśnie, że na targach pokaże dwie niezapowiedziane jeszcze gry.

Pierwszy z tych projektów ma stanowić remake „galaktycznie popularnej marki”. THQ zorganizuje prezentację gry za zamkniętymi drzwiami, ale udostępni zapis rozgrywki.

Drugi z projektów opisywany jest jako „nowa wizja ukochanej marki”. Tutaj również odbędzie się prywatny pokaz, a biorący w nim udział redaktorzy otrzymają gameplay do podzielenia się z resztą świata.

Niestety, nie podano żadnych więcej konkretów. THQ Nordic w ostatnich kilku latach wykupiło masę klasycznych marek, więc możliwości jest wiele. Spekulacje obejmują takie serie jak Destroy All Humans!, TimeSplitters, Kingdoms of Amalur: Reckoning czy Alone in the Dark.

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja targów E3 odbędzie się w dniach 11-13 czerwca. Firma nie zapowiedziała własnej konferencji. Możliwe więc, że oba projekty zostaną ujawnione podczas prezentacji producentów konsol. Spodziewamy się, że THQ Nordic w trakcie imprezy udostępni również wiele nowych materiałów z takich nadchodzących produkcji jak Biomutant, Desperados III czy Monster Jam: Steel Titans.

Zainteresowanych dowiedzeniem się więcej na temat tegorocznego E3 odsyłamy do naszej rozpiski konferencji oraz listy potwierdzonych projektów, które zostaną pokazane podczas targów.

  1. Oficjalna strona THQ Nordic