Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2021, 19:18

autor: hexx0

THQ Nordic wkrótce zapowie nowe odsłony „legendarnych marek”; będą też wieści o Elexie 2

Firma THQ Nordic uświetni obchody 10. rocznicy swojego istnienia zapowiedzią sześciu nowych gier. Wśród nich mają się znaleźć odsłony „legendarnych marek”, na które „fani czekali przez dekady”. Prawdopodobnie poznamy też datę premiery Elexa 2.

THQ Nordic siało i siało – to jest przejmowało kolejnych deweloperów – a teraz szykuje się do żniw. Obchodząca w tym roku dziesięciolecie istnienia firma zapowiedziała na 17 września na godzinę 21:00 czasu polskiego wydarzenie, na którym ma zostać ogłoszonych sześć nowych gier, w tym odsłony „legendarnych marek”, na które „fani czekali przez dekady”. Jakie to mogą być tytuły? Wskazówek potencjalnie udzieli Wam poniższe wideo.

Event poprowadzi znany prezenter Geoff Keighley, a transmisja odbędzie się za pośrednictwem serwisów YouTube, Twitch oraz Steam. Potwierdzono, że otrzymamy nowe informacje na temat Elexa 2 i Expeditions: Rome – prawdopodobnie poznamy daty premier obydwu gier… choć jeśli chodzi o ten pierwszy tytuł, to możliwe, iż wyciekła ona już jakiś czas temu. W zgadywanki odnośnie innych produkcji możecie pobawić się w komentarzach; opcji jest tyle, że ja pasuję. Mam tylko cichą nadzieję na zapowiedź Darksiders 4.