Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2021, 13:52

autor: Qskan

Elex 2 z prawdopodobną datą premiery

Witryny niektórych sklepów internetowych podają, że premiera Elex 2 od Piranha Bytes odbędzie się 19 października tego roku. Deweloperzy póki co milczą na ten temat.

Możliwe, że właśnie przypadkowo ogłoszona została data premiery Elex 2. Postapokaliptyczne RPG od studia Piranha Bytes zostało zapowiedziane podczas tegorocznych targów E3. Na początku lipca mogliśmy zobaczyć pierwszy gameplay z tej produkcji. Data premiery pozostawała jednak nieznana aż do dziś, bowiem na witrynach niektórych sklepów internetowych, które oferują pre-order Elexa 2, pojawił się termin 19 października 2021 roku. Jak dotąd znaleziono dwa sklepy, na których widnieje ta data: The Game Collection oraz francuski serwis Fnac.com.

Póki co informacja ta nie została potwierdzona ani przez deweloperów z Piranha Bytes, ani przez wydawcę, firmę THQ Nordic. Twórcy Gothica nie chcieli rozmawiać na temat daty premiery w trakcie ostatniego wywiadu, więc możliwe, że data 19 października została ujawniona przypadkiem. Do tej pory mieliśmy jedynie zapewnienia, że gra ukaże się w 2021 roku.

Pozostaje jedynie czekać na potwierdzenie (lub zaprzeczenie) ze strony „Piranii”. Wydaje się jednak, że 19 października to data dosyć prawdopodobna. Przypomnijmy, że Elex 2 ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X|S.