Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 września 2021, 19:25

autor: Edyta Jastrzębska

Nadciąga pogromca Gry o tron? Zobacz zwiastun Koła czasu Amazona

Do sieci trafił zwiastun nowego serialu fantasy, Koło czasu, który jeszcze w tym roku będziemy mogli obejrzeć na Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video udostępnił zwiastun (widoczny poniżej) adaptacji Koła czasu, powieści fantasy napisanej przez Roberta Jordana. Po raz pierwszy możemy lepiej zapoznać się z historią, którą po wielu próbach wreszcie udało się przenieść na ekrany.

Osadzona w rozległym, epickim świecie, w którym istnieje magia dostępna tylko dla niektórych kobiet, historia opowiada o tym, jak Moiraine, członkini niezwykle potężnej organizacji zwanej Aes Sedai, przybywa do małego miasteczka Dwie Rzeki. Stamtąd wyrusza w niebezpieczną podróż w towarzystwie pięciorga młodych mężczyzn i kobiet, spośród których jedno ma być Smokiem Odrodzonym, który albo ocali, albo zniszczy ludzkość.

W Kole czasu występują: Rosamund Pike, Daniel Henney, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Barney Harris, Madeleine Madden, Michael McElhatton, Álvaro Morte, Maria Doyle Kennedy, Priyanka Bose, Daryl McCormack, Sophie Okonedo, Clare Perkins i Kae Alexander.

Premiera serialu zaplanowana jest na 19 listopada 2021 roku.

  1. Koło Czasu - Amazon zamówił drugi sezon serialu fantasy, zanim zadebiutował pierwszy