Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2020, 20:57

Thor i Galactus zmierzają do Fortnite

Firma Epic Games droczy się z graczami Fortnite. Udostępniany w grze komiks zdaje się potwierdzać rychły debiut Thora oraz Galactusa w 4. sezonie popularnej produkcji.

Thor i Galactus zmierzają do Fortnite - ilustracja #1
Thor i Galactus to kolejni goście na wyspie Fortnite.

Inwazja superbohaterów w Fortnite trwa w najlepsze. Już wkrótce do Aquamana, Kapitana Ameryki, Batmana etc. dołączą kolejne postacie znane z komiksów. W grze firmy Epic Games jest udostępniany komiks poświęcony Thorowi i Galactusowi, którzy najwyraźniej wkrótce zawitają do Fortnite. Kolejne strony pojawiają się stopniowo, pokazując przybycie boga z Asgardu poprzez szczelinę widoczną w świecie gry. Fabuła zdaje się być odgałęzieniem historii z ostatnich komiksów z Thorem autorstwa Donny’ego Catesa i Nica Kleina, w których Thor wyrusza z Galactusem, by stawić czoło nowemu zagrożeniu.

O przybyciu Thora słyszymy od dłuższego czasu. Plotki pojawiły się już przy okazji debiutu skórki Kapitana Ameryki na początku lipca. W grze niedawno pojawił się też Mjolnir, czyli ikoniczna broń nordyckiego boga piorunów (via Dexerto). Wciąż jednak nie znamy szczegółów dotyczących pojawienia się Thora w Fortnite. Poza komiksem otrzymaliśmy jedynie wpis na Twitterze z datą 27 sierpnia. Możemy założyć, że właśnie wtedy bóg z Asgardu zawita do gry wraz z rozpoczęciem 4. sezonu. Zaznaczamy, że zarówno Thor, jak i potencjalni inni superbohaterowie Marvela pojawią się w Fortnite w swoich komiksowych wcieleniach, a nie tych znanych choćby z filmowych Avengersów.

Źródło: Fortnite.