Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2020, 13:00

autor: Entelarmer

Kapitan Ameryka debiutuje w Fortnite. Thor może być następny

Fortnite otrzymało nową skórkę na licencji Marvela. Od teraz gracze mogą zdobyć strój i tarczę Kapitana Ameryki. Ponadto trailer sugeruje, że kolejnym gościem w grze Epic Games może być Thor.

Kapitan Ameryka debiutuje w Fortnite. Thor może być następny - ilustracja #1
Epic Games świętuje Dzień Niepodległości USA w Fortnite z superbohaterem Marvela.

Kolejna gwiazda Marvela pojawiła się w Fortnite. Od dziś gracze mogą zdobyć skórkę Kapitana Ameryki wraz z jego ikoniczną tarczą. Ta nie jest tylko element ozdobnym, jako że spełnia również funkcję kilofa. Wraz z tym w grze pojawiła się specjalna emotka: „Wspaniały Salut”, przy czym zapewne najbardziej docenią ją gracze z USA (świętujący 4 lipca Dzień Niepodległości). Filmik prezentując skina zamieściliśmy poniżej.

Jak zdobyć skórkę „Kapitan Ameryka”?

W przeciwieństwie do wcześniejszych skórek wzorowanych na bohaterach Marvela, odblokowanie Kapitana Ameryki nie wymaga ukończenia specjalnych wyzwań. Skin jest dostępny od razu w sklepie gry w cenie 2 tysięcy V-dolców (co odpowiada około 80 złotym). Natomiast emotka „Wspaniały Salut” to wydatek 300 V-dolców (mniej więcej 13 zł).

Thor w Fortnite?

Kapitan Ameryka debiutuje w Fortnite. Thor może być następny - ilustracja #2
Czy to teaser kolejnej skórki rodem z filmów Marvela?

Na zwiastunie Kapitana Ameryki w Fortnite możecie zauważyć ślad w miejscu przybycia superbohatera, na którym koncentruje się kamera przez dłuższy czas. Najwyraźniej przybył on do gry z pomocą Mostu Bifrost, wykorzystywanego przez bogów Asgardu do teleportacji w ramach uniwersum Marvela. Być może w ten sposób firma Epic Games zdradziła, że również Thor wkrótce pojawi się w popularnym battle royale. Zdają się to potwierdzać ostatnie przecieki (via Twitter). Wśród skórek znalezionych w plikach gry dostrzeżono jedną, która zdaje się być wyraźnie inspirowana otyłym wcieleniem nordyckiego boga. Pozostaje jedynie czekać na ewentualne potwierdzenie tych spekulacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach