Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2020, 13:00

autor: Entelarmer

Kapitan Ameryka debiutuje w Fortnite. Thor może być następny

Fortnite otrzymało nową skórkę na licencji Marvela. Od teraz gracze mogą zdobyć strój i tarczę Kapitana Ameryki. Ponadto trailer sugeruje, że kolejnym gościem w grze Epic Games może być Thor.

Kapitan Ameryka debiutuje w Fortnite. Thor może być następny - ilustracja #1
Epic Games świętuje Dzień Niepodległości USA w Fortnite z superbohaterem Marvela.

Kolejna gwiazda Marvela pojawiła się w Fortnite. Od dziś gracze mogą zdobyć skórkę Kapitana Ameryki wraz z jego ikoniczną tarczą. Ta nie jest tylko element ozdobnym, jako że spełnia również funkcję kilofa. Wraz z tym w grze pojawiła się specjalna emotka: „Wspaniały Salut”, przy czym zapewne najbardziej docenią ją gracze z USA (świętujący 4 lipca Dzień Niepodległości). Filmik prezentując skina zamieściliśmy poniżej.

Jak zdobyć skórkę „Kapitan Ameryka”?

W przeciwieństwie do wcześniejszych skórek wzorowanych na bohaterach Marvela, odblokowanie Kapitana Ameryki nie wymaga ukończenia specjalnych wyzwań. Skin jest dostępny od razu w sklepie gry w cenie 2 tysięcy V-dolców (co odpowiada około 80 złotym). Natomiast emotka „Wspaniały Salut” to wydatek 300 V-dolców (mniej więcej 13 zł).

Thor w Fortnite?

Kapitan Ameryka debiutuje w Fortnite. Thor może być następny - ilustracja #2
Czy to teaser kolejnej skórki rodem z filmów Marvela?

Na zwiastunie Kapitana Ameryki w Fortnite możecie zauważyć ślad w miejscu przybycia superbohatera, na którym koncentruje się kamera przez dłuższy czas. Najwyraźniej przybył on do gry z pomocą Mostu Bifrost, wykorzystywanego przez bogów Asgardu do teleportacji w ramach uniwersum Marvela. Być może w ten sposób firma Epic Games zdradziła, że również Thor wkrótce pojawi się w popularnym battle royale. Zdają się to potwierdzać ostatnie przecieki (via Twitter). Wśród skórek znalezionych w plikach gry dostrzeżono jedną, która zdaje się być wyraźnie inspirowana otyłym wcieleniem nordyckiego boga. Pozostaje jedynie czekać na ewentualne potwierdzenie tych spekulacji.