Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2014, 16:25

autor: Renox

This War of Mine – zapisy do testów polskiego survivalu wojennego rozpoczęte

This War of Mine to polska gra tworzona przez rodzime 11 bit studios, której akcja osadzona została w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Niedawno ruszyły zapisy do testów gry, dzięki którym wybrana grupa zainteresowanych będzie miała możliwość sprawdzić omawianą produkcję w Warszawie już 26 i 27 lipca.

Jesteście zainteresowani testami This War of Mine? - This War of Mine – zapisy do testów polskiego survivalu wojennego rozpoczęte - wiadomość - 2014-07-15
Jesteście zainteresowani testami This War of Mine?

Rodzime 11 bit studios ogłosiło rozpoczęcie zapisów do testów ciekawie prezentującego się survivalu wojennego – gry This War of Mine. Dotychczas wspomnianą produkcję mogli oglądać tylko i wyłącznie dziennikarze na różnego rodzaju imprezach, wspomagając swoimi uwagami jej twórców i umożliwiając realizację przyjętej koncepcji w odpowiedni sposób. Wczoraj Polacy zdecydowali się na umożliwienie zagrania w This War of Mine również wybranej grupie zainteresowanych osób spoza branży. Deweloperzy liczą na otrzymanie od nich dodatkowych uwag, dzięki którym jeszcze lepiej będą w stanie dopracować swoje dzieło. Jak sami przyznają:

„Teraz nadszedł jednak czas, aby zaprezentować This War of Mine osobom, dla których powstaje ta produkcja – graczom.”

Zapisać do testów This War of Mine może się każdy (wystarczy zaakceptować ich regulamin), wysyłając swoje zgłoszenie za pośrednictwem internetowej ankiety, w której trzeba udzielić odpowiedzi na przykład na takie pytania jak: w jakiego typu gry gramy najczęściej, jaka jest nasza znajomość języka angielskiego czy też jak oceniamy uwzględnione w ankiecie tytuły. Deweloperzy ze studia 11 bit wyłonią ze wszystkich chętnych grupę wybrańców, którzy 26 i 27 lipca będą mogli w Warszawie przetestować ten oryginalny, polski survival wojenny. Autorzy obiecują też dla wszystkich uczestników pewną niespodziankę. Jeżeli jesteście więc zainteresowani, nie czekajcie, tylko wyślicie swoją kandydaturę.

This War of Mine – zapisy do testów polskiego survivalu wojennego rozpoczęte - ilustracja #3This War of Mine to wojenny survival, który - w odróżnieniu od wielu tego typu produkcji - pozwoli spojrzeć na rozgrywający się konflikt wojenny z perspektywy grupki cywilów zmuszonych do przetrwania w trudnych warunkach. W grze nie zabraknie skomplikowanych wyborów moralnych, atmosfery niekończącego się zagrożenia i różnego rodzaju nieprzeprzewidzianych sytuacji, którym będziemy musieli stawić czoła. Omawiana produkcja ukaże się w wersji na PC oraz urządzenia mobilne jeszcze w tym roku. O wielu różnych interesujących aspektach rozgrywki przeczytać możecie w tej wiadomości autorstwa Endera.