Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2013, 19:49

autor: Elrond

Thief - zobacz oficjalny teaser gry

Machina marketingowa związana z nowym Thiefem powoli zaczyna się rozkręcać. Po porcji pierwszych screenów i rysunków koncepcyjnych oraz garści informacji na temat świata i rozgrywki, przyszła pora na teaser gry.

W sieci pojawił się pierwszy teaser anonsujący najnowszą produkcję studia Eidos Montreal, zatytułowaną Thief. Jak to przeważnie bywa z tego typu materiałami, film nie prezentuje zbyt wiele – widzimy jedynie stojącą na stole świecę, gaszoną w pewnym momencie ręką, prawdopodobnie, Garreta. Całość natomiast okraszona została dość nastrojową i niepokojącą muzyką. Jednak najciekawsza informacja została podana pod sam koniec filmu – 2 kwietnia tego roku możemy spodziewać się pełnoprawnego trailera gry.

Przypomnijmy, że seria Thief to chyba najbardziej udane odwzorowanie złodziejskiego rzemiosła, przeniesione na ekrany komputerów. Do tej pory powstały jej trzy odsłony, a na kolejne przygody gracze czekają już prawie 9 lat i wygląda na to, że muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Pierwsze screeny z gry, które prezentowaliśmy ponad 3 tygodnie temu prezentują się wyśmienicie, natomiast informacje zamieszczone na łamach magazynu Game Informer dotyczące gry pozwalają sądzić, że twórcy staną na wysokości zadania i sprostają wymaganiom fanów marki.

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Thief

Thief