Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 8 maja 2020, 20:57

The Warden & The Paunch w Total War: WARHAMMER II

Oto starcie, którego nie warto przegapić: elfy wysokiego rodu kontra zielonoskórzy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Pakiet The Warden & The Paunch, który pojawi się na rynku 21 maja, wprowadza dwóch nowych legendarnych lordów dla zielonoskórych i elfów wysokiego rodu. Obaj są bohaterami kampanii kończącej się spektakularnym starciem, którego wynik zadecyduje o przyszłości słynnego królestwa Yvresse.

Zaciekła rywalizacja

Wódz Grom, bardziej znany jako Grom Bebzol, jest jedynym wodzem zielonoskórych, któremu udało się dokonać udanej inwazji na owiane sławą wyspy Ulthuan, ojczyznę elfów wysokiego rodu. Nadęty i nieposkromiony Grom to nieustraszona postać, obdarzona niezwykłą mocą i Łaaa!, które aż garnie się do walki.

Etharion, książę Yvresse, to jeden z najznamienitszych elfów wysokiego rodu na całej wyspie Ulthuan. Udało mu się wielokrotnie osiągnąć to, co wielu z jego pobratymców uznaje za niemożliwe. Siedzący na grzbiecie swego eterycznego gryfa imieniem Huragan Etharion stanowi uosobienie zemsty – zrobi on wszystko, co w jego mocy, by chronić Yvresse przed nadciągającą zieloną falą.

Nowe, zabójcze oddziały

Okrutna siła ściera się z zabójczą elegancją, gdy gromada nowych oddziałów wkracza na pola bitwy Nowego Świata. Ci siewcy śmierci to zarówno takie jednostki bohaterów, jak Arcymag czy Olbrzymia Wiedźma Rzecznych Trolli, jak również niszczycielskie wojska lądowe: magiczne Nieujarzmione Monolity, majestatyczny Tajemny Feniks czy śmiercionośne Lwy Bojowe z Chrace.

Legendarny lord za darmo

Książę Imrik z Caledoru będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy Total War: WARHAMMER II. Temu potężnemu władcy smoków ani razu nie zdarzyło się złamać przysięgi złożonej przyjacielowi, dlatego jest on zdeterminowany, by pomóc Eltharionowi w obronie ojczyzny przed potężną zieloną falą, która zmierza w ich kierunku.

Aktualizacja Starego Świata

Razem z tym pakietem DLC udostępniona zostanie nowa aktualizacja dla wszystkich graczy Total War: WARHAMMER II. Ta aktualizacja Starego Świata zawiera znaczne ulepszenia dla frakcji zielonoskórych, w tym poprawę mechaniki Łaaa!, wierzchowce typu rydwan i wiele więcej.