Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 stycznia 2022, 13:53

Zwiastun drugiej części finałowego sezonu The Walking Dead

Serial The Walking powoli zmierza do finału, o czym przypominają nam zwiastun i plakat drugiej części ostatniego sezonu.

Mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze odcinki jedenastego, ostatniego sezonu Żywych trupów, ale – podobnie jak w przypadku m.in. Domu z papieru – producenci rozbili zakończenie serialu, i to nie na dwie, lecz trzy części. Zwiastun drugiej z nich jest już dostępny (do obejrzenia poniżej) wraz z nowym plakatem, który możecie zobaczyć na końcu tej wiadomości.

Na widzów czeka osiem odcinków, które będą udostępniane stopniowo przez stację AMC. Pierwszy z nich będzie można obejrzeć 20 lutego, aczkolwiek subskrybenci usługi AMC+ uzyskają dostęp do tego i kolejnych epizodów tydzień wcześniej. Liczcie się więc z „przedpremierowymi” spoilerami. W Polsce jedenasty sezon Żywych trupów obejrzycie w poniedziałek 21 lutego o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie ujrzymy ostatnie osiem odcinków serialu w ramach tzw. sezonu 11C. Niemniej finał serii mamy zobaczyć jeszcze w tym roku. Nie będzie to jednak pożegnanie z marką, bo AMC już szykuje kolejny serial w uniwersum Żywych trupów.

Zwiastun drugiej części finałowego sezonu The Walking Dead - ilustracja #1
Źródło: Bussines Insider India.