Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 stycznia 2022, 13:40

autor: Ania Orzech

Zobacz nowe plakaty z Batmanem i Kobietą Kot

Od premiery The Batman dzieli nas trochę ponad miesiąc. Aby umilić oczekiwanie, zaprezentowano nowe plakaty promujące nadchodzący film z Mrocznym Rycerzem i Kobietą Kot w roli głównej.

Wytwórnia Warner Bros. nieustannie przypomina, że premiera The Batman zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie dotychczas opublikowane zapowiedzi pokazały, że możemy spodziewać się spektakularnego superbohaterskiego widowiska. Niedawno do sieci trafiły dwa nowe plakaty, które przedstawiają ciekawe spojrzenie na duet Batmana i Kobiety Kot.

Plakaty pojawiły się na twitterowym profilu Twitter Movies. Jak Wam się podobają?

Zobacz nowe plakaty z Batmanem i Kobietą Kot - ilustracja #1
Zobacz nowe plakaty z Batmanem i Kobietą Kot - ilustracja #2

W najnowszym filmie zadaniem Mrocznego Rycerza będzie rozwiązanie kryminalnej zagadki związanej z falą morderstw w Gotham City. Komiks jest tutaj jedynie inspiracją, a Bruce Wayne nie jest jeszcze doświadczonym Batmanem. Widz będzie miał więc okazję oglądać, jak rozwijały się jego umiejętności. Wrogowie Nietoperza również dopiero będą się kształtować.

Kinową premierę The Batman zaplanowano na 4 marca 2022 roku, zaś 19 kwietnia film będzie dostępny w serwisie HBO Max. Czy Wy też nie możecie się doczekać? Dajcie znać w komentarzu.