Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 grudnia 2019, 17:15

autor: Konrad "Serek" Serafiński

The Talos Principle za darmo w Epic Games Store

Dziś z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store można za darmo zdobyć grę The Talos Principle, w której rozwiążecie mnóstwo zagadek logicznych. To już przedostatnia gra objęta promocją.

The Talos Principle za darmo przez 24 godziny. Czas start! - The Talos Principle za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-30
The Talos Principle za darmo przez 24 godziny. Czas start!

W ramach świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store można codziennie (przez 12 dni) odbierać kolejne darmowe gry. Dziś udostępniono jedenasty tytuł objęty promocją i jest nim The Talos Principle. Aby móc cieszyć się grą za darmo, wystarczy zajrzeć pod ten adres, wybrać opcję „odbierz” oraz potwierdzić zamówienie.

The Talos Principle to pierwszoosobowa gra logiczna od studia Croteam. Wcielamy się w niej w bohatera, którego głównym zadaniem jest rozwikłanie ponad 120 zróżnicowanych łamigłówek. Produkcję zrealizowano w oparciu o technologię Serious Engine 4, której charakterystyczną cechą jest wykorzystywanie metody skanowania prawdziwych przedmiotów, a następnie odtwarzanie ich w świecie gry. Tytuł przypadł do gustu graczom i dziennikarzom, o czym świadczy średnia ocen w serwisie Metacritic (85% na PC).

Pamiętajcie, że oferta na ten konkretny tytuł jest ważna tylko przez dobę. Jutro o godzinie 17:00 w Epic Games Store zostanie udostępniona ostatnia gra objęta promocją.

  1. Oficjalna strona internetowa Epic Games Store