Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2020, 15:09

The Sims 4 z rewolucyjnym modem? World Edit ma umożliwić edycję świata

W Internecie pojawił się teaser modyfikacji World Edit, która umożliwi edycje światów w The Sims 4. Szczegóły związane z projektem zostaną ujawnione 14 grudnia.

W sierpniu informowaliśmy o tym, że za sprawą modera o pseudonimie Arnie do The Sims 4 zawita otwarty świat. Nie jest to jednak jedyny projekt tego twórcy. Wczoraj na jego kanale w serwisie YouTube pojawił się krótki teaser, zapowiadający modyfikację World Edit. Materiał ten ukazuje jedynie mocno skrócony proces budowy własnego miasta. Szczegóły projektu mamy natomiast poznać czternastego grudnia.

O modzie tym Arnie wspominał na Twitterze już w połowie listopada. Według ówczesnego komunikatu nie zaimplementuje on nowych obiektów. Zamiast tego odblokuje dostęp do przedmiotów znajdujących się w grze, których normalnie nie można używać do budowania. Dzięki temu będzie można tworzyć lokacje z niedostępnych standardowo obiektów.

Jeśli chcecie zapoznać się z resztą twórczości Arniego lub wesprzeć jego twórczość, to możecie to zrobić na jego Patreonie.

World Edit może przywrócić funkcjonalność, z której w szczególności słynęło The Sims 2, i pozwoli nam stworzyć własne, tętniące życiem otoczenie.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej