Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2016, 11:32

autor: Maiman

The Sims 4 z opcjami modyfikacji płci w nowej aktualizacji

The Sims 4 doczekało się nowej aktualizacji. Patch likwiduje ograniczenia dotyczące płci Sima, znosi podział ubioru na męski i damski oraz wprowadza pomniejsze zmiany zacierające biologiczne granice pomiędzy Simami.

Brak ograniczeń dotyczących wyboru płci, zlikwidowanie podziału na ubiór damski i męski, a także możliwość narzucenia Simowi dowolnego wyglądu, sposobu poruszania się oraz głosu – to główne zmiany wprowadzone przez ostatnie, darmowe uaktualnienie do czwartych Simsów. Nowość ta – przełomowa z perspektywy poprzednich odsłon serii – dotyczy zarówno wersji podstawowej gry, jak i wszelkich związanych z nią dodatków, które dotychczas ujrzały światło dzienne.

W praktyce patch umożliwia:

  • wybór kształtu ciała (męski lub damski);
  • określenie preferencji dotyczących ubioru (typ męski, damski lub oba);
  • zdecydowanie, czy Sim będzie mógł zajść w ciążę, zapładniać innych czy nie robić niczego z powyższych;
  • wskazanie, czy Sim ma załatwiać się na stojąco, czy na siedząco.
Od wczoraj płeć nie ma w Simsach żadnego znaczenia. - The Sims 4 z opcją modyfikacji płci - wiadomość - 2016-06-03
Od wczoraj płeć nie ma w Simsach żadnego znaczenia.

Oprócz tego możliwe staje się przebranie dowolnego Sima we wszystkie znajdujące się w grze ubrania, wybranie mu jakiejkolwiek fryzury czy ozdobienie jego ciała błyskotkami wcześniej dostępnymi wyłącznie dla wybranej płci. Tym sposobem zarówno Simowie, jak i Simki mogą cieszyć się dostępem do pełnej puli poprawiających ich wygląd akcesoriów (łącznie ponad 700 przedmiotów).

„Serię The Sims tworzy zróżnicowany zespół pragnący dotrzeć do różnych odbiorców. Chcemy pozwolić graczom na pełną kreatywność, szczególnie gdy chodzi o wyrażanie siebie poprzez naszą grę” – uzasadniają wypuszczenie uaktualnienia twórcy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims 4

The Sims 4