Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 lutego 2018, 11:50

autor: Adrian Werner

The Red Solstice za darmo w serwisie Steam

W serwisie Steam zorganizowano promocję, która pozwala znowu zdobyć za darmo pełną wersję strategii The Red Solstice autorstwa zespołu Ironward. Oferta jest ograniczona czasowo.

Gra wzorowana jest na popularnej serii modów Night of the Dead. - The Red Solstice za darmo w serwisie Steam - wiadomość - 2018-02-10
Gra wzorowana jest na popularnej serii modów Night of the Dead.

Co pewien czas w serwisie Steam pojawiają się okazje pozwalające przez ograniczony czas na zdobycie za darmo pełnych wersji gier. Najnowsza promocja tego typu objęła The Red Solstice, czyli strategię science fiction opracowaną przez chorwackie studio Ironward, która pozwala pokierować ośmioosobowym oddziałem żołnierzy walczącym z hordami obcych potworów. Osoby zainteresowane tą produkcją powinny się pospieszyć, gdyż oferta pozostanie aktualna tylko do jutrzejszego wieczora.

Warto uściślić, że jeśli w trakcie promocji dodacie The Red Solstice do swojej biblioteki gier w Steam, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy oferta dobiegnie końca.

Przypomnijmy, że The Red Solstice ukazało się w lipcu 2015 roku, wyłącznie na PC. Projekt pomyślano jako duchowego spadkobiercę popularnych modyfikacji Night of the Dead do Warcrafta III oraz Night of the Dead 2 do StarCrafta 2.

W zeszłym roku autorzy wypuścili kolejny projekt osadzony w tym uniwersum, zatytułowany Solstice Chronicles: MIA, który porzucił strategiczną mechanikę rozgrywki na rzecz strzelankowej rozwałki. Obecnie trwa promocja tej produkcji w serwisie Steam. Jej cena obniżona została o 30% do 50 złotych. Oferta dobiegnie końca 14 lutego.

Pod koniec stycznia studio Ironward poinformowało, że pracuje nad trzecią odsłoną tej marki, nazwaną Solstice Chronicles: Survivors. Produkcja będzie nastawioną na tryb kooperacyjny strzelanką, w której do sześciu graczy połączy siły w walce przeciwko hordom kosmitów. Zabawę urozmaicą elementy strategiczne, takie jak zarządzanie surowcami czy zajmowanie terytoriów.

Solstice Chronicles: Survivors zmierza wyłącznie na pecety. Premiera ma nastąpić w tym roku.

  1. The Red Solstice – oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Red Solstice

The Red Solstice