Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2015, 14:00

The Park - trzy nowe screeny z horroru studia FunCom

Zespół FunCom opublikował trzy świeże screeny z gry The Park, czyli pecetowego horroru, w którym będziemy eksplorowali ponury lunapark w poszukiwaniu zaginionego dziecka.

W grze pokierujemy kobietą imieniem Lorraine. - The Park - trzy nowe screeny z horroru studia Funcom - wiadomość - 2015-09-26
W grze pokierujemy kobietą imieniem Lorraine.

Studio Funcom wypuściło trzy nowe screeny z projektu The Park, czyli horroru, który zapowiedziany został równo miesiąc temu. To jednocześnie pierwsze obrazki z gry ukazujące występujące w niej postacie.

Przypomnijmy, że The Park pozwoli na wcielenie się w matkę, której syn zaginął w tajemniczym lunaparku. Po zapadnięciu zmroku zakradnie się ona na teren wesołego miasteczka, gdzie spróbuje odnaleźć i uratować swoje dziecko. Wydarzenia będziemy obserwowali z perspektywy pierwszoosobowej. Na tym kończą się nasze informacje na temat tego projektu, ale na kolejne konkrety nie będziemy musieli czekać długo, gdyż produkcja gry została już prawie ukończona. Twórcy zdradzili, że obecnie zajmują się głównie wyłapywaniem błędów.

The Park zmierza obecnie wyłącznie na pecety. Premiera gry ma nastąpić już w przyszłym miesiącu. Warto wspomnieć, że będzie to pierwsza od dziewięciu lat produkcja tego zespołu nastawiona a tryb dla pojedynczego gracza. Po ukończeniu w 2006 roku przygodówki Dreamfall firma poświeciła się bowiem tworzeniu projektów z gatunku MMO.

  1. Oficjalna strona gry The Park