Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 kwietnia 2020, 11:50

autor: Daria "Pri" Bocheńska

The Outsider – Jason Bateman potwierdza prace nad 2. sezonem

Ostatni odcinek serialu The Outsider został wyemitowany miesiąc temu. Nie przeszkodziło to Jasonowi Batemanowi, aktorowi grającemu Terry'ego Maitlanda, w poinformowaniu o pracach nad drugim sezonem.

The Outsider to serial oparty na betstellerowej powieści Stephena Kinga, który zadebiutował na HBO 12 stycznia 2020 roku. Jason Bateman, wcielający się w Terry’ego Maitlanda, w wywiadzie dla serwisu Collider potwierdził, że trwają prace nad drugim sezonem.

The Outsider – Jason Bateman potwierdza prace nad 2 sezonem - ilustracja #1
Ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu został wyemitowany 8 marca.

Wywiad porusza różne tematy dotyczące pracy i kariery aktora. The Outsider jest jednym z nich. Możemy dowiedzieć się nie tylko, w jaki sposób Bateman dołączył do obsady serialu, ale także, czy powinniśmy spodziewać się drugiego sezonu. Zapytany, czy wie cokolwiek na temat kontynuacji serialu, odpowiedział:

Wiem, że trwają rozmowy na ten temat. Richard Price kombinuje z różnymi pomysłami i powoli zaczyna się zastanawiać, jak ten drugi rok może wyglądać. Tym razem ma całkowitą dowolność, jako że pierwszy sezon w pełni wyczerpał fabułę powieści Kinga. Wszystko zalezy od Richarda.

Wygląda na to, że wszystko znajduje się w rękach Richarda Price’a, scenarzysty pierwszego sezonu serialu. Z jednej strony, pierwszy sezon serialu szybko stał się sukcesem stacji HBO, z drugiej jednak, tym razem fabuła nie będzie bazować na powieści Kinga. Jedno jest pewne – prace nad drugim sezonem trwają i pozostaje nam jedynie czekać, żeby zobaczyć efekty.

  1. Wywiad z Jasonem Batemanem
  2. The Outsider – dobra adaptacja prozy Kinga – felieton