Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2020, 10:37

autor: Frozen

The Outer Worlds z datą premiery na Steamie

Studio Obsidian Entertainment ogłosiło datę premiery pierwszoosobowej gry RPG The Outer Worlds na platformie Steam. Produkcja zadebiutuje w sklepie firmy Valve jeszcze w tym miesiącu.

Firma Obsidian Entertainment ujawniła oficjalną datę premiery The Outer Worlds na Steamie. Tytuł pojawi się na platformie firmy Valve 23 października 2020 roku. Przypominamy, że gra była do tej pory dostępna na PC wyłącznie poprzez sklep Epic Games oraz Microsoft Store.

The Outer Worlds to pierwszoosobowa gra RPG stworzona przez studio Obsidian Entertainment i wydana przez Private Division (oddział Take-Two Interactive). Tytuł zadebiutował 25 października 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a w czerwcu tego roku trafił również na konsolę Nintendo Switch.

Miesiąc temu gra The Outer Worlds otrzymała pierwsze duże DLC Coś się czai na Gorgonie, dodające m.in. zupełnie nowy obszar do eksploracji, a także wątek fabularny poświęcony katastrofalnym w skutkach badaniom nad Adrena-Czasem – narkotykiem służącym do zwiększenia produktywności pracowników w kolonii. W pierwszej połowie 2021 roku gra ma otrzymać kolejne DLC pod tytułem Morderstwo na Erydanie.

The Outer Worlds

The Outer Worlds