Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2013, 12:45

autor: Sarge

The LEGO Movie Videogame zadebiutuje w lutym 2014 roku

Na najnowszym zwiastunie gry The LEGO Movie Videogame przedstawionym na gali VGX 2013 ujawniono termin premiery najnowszej produkcji studia Traveller's Tales. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tytuł ukaże się w okolicach debiutu filmu The LEGO Movie.

Firma Warner Bros. Interactive ujawniła termin premiery The LEGO Movie Videogame. Jest to zręcznościowa gra akcji autorstwa studia Traveller’s Tales, tworzona w oparciu o nadchodzący filmy The LEGO Movie.

Informacja o przybliżonym terminie debiutu pojawiła się na zwiastunie zaprezentowanym na gali VGX 2013. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że The LEGO Movie Videogame zadebiutuje na rynku w lutym 2014 roku. Niestety, na razie bardziej dokładna data premiery nie jest znana. Warto jednak dodać, że film The LEGO Movie ukaże się w kinach 7 lutego 2014 roku. W podobnym czasie spodziewajmy się więc gry.

The LEGO Movie Videogame to kolejna produkcja studia Traveller’s Tales sygnowana marką LEGO. W odróżnieniu od poprzednich gier tego typu, tym razem mamy do czynienia z adaptacją filmu z ludzikami LEGO w roli głównej. Fabuła The LEGO Movie Videogame skoncentruje się na postaci Emetta – zwykłego chłopaka, który przez przypadek został wzięty za superherosa zdolnego uratować świat. Ponieważ jest on na to zupełnie nieprzygotowany, możemy spodziewać się wielu zabawnych sytuacji opowiedzianych w charakterystyczny, humorystyczny sposób.