Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2022, 22:07

The Last of Us Factions oficjalnie, to sieciowa odsłona serii

Summer Game Fest 2022 przyniósł potwierdzenie dotyczące idących pełną parą prac nad The Last of Us: Factions, czyli muliplayerową odsłoną serii od Naughty Dog.

Pod koniec Summer Game Fest 2022 dowiedzieliśmy się, że remake The Last of Us nie jest jedyną grą, nad którą pracuje studio Naughty Dog. Deweloper rozpoczął tworzenie kilku tytułów, w tym The Last of Us: Factions, czyli muliplayerowej – ale wciąż fabularnej – odsłony serii TLoU. Zobaczyliśmy jedynie grafikę koncepcyjną z niej (poniżej) i dostaliśmy zapewnienie, że będzie to największa produkcja Naughty Dog w historii. Więcej na jej temat mamy usłyszeć w 2023 roku.

Źródło: YouTube / Summer Game Fest.

Zobaczyliśmy również pojedynczy kadr z serialu The Last of Us tworzonego przez HBO. Oto on:

Źródło: YouTube / Summer Game Fest.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej