Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 marca 2021, 15:05

The Fall od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra - The Fall. Produkcję będzie można zdobyć do 25 marca.

[Aktualizacja] Grę The Fall można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Creature in the Well .

W ubiegłym tygodniu użytkownicy Epic Games Store otrzymali kolejną możliwość bezpłatnego przypisania do swoich kont strategii ekonomicznej Surviving Mars. Tytuł ten pozostanie darmowy jeszcze do godziny 16:00 czasu polskiego. Natomiast potem gracze otrzymają szansę zdobycia cyfrowego egzemplarza kolejnej produkcji, którą, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tym razem będzie The Fall.

The Fall jest opracowaną przez niezależne studio Over the Moon Games dwuwymiarową strzelanką z elementami platformówki. Jej akcja toczy się w przyszłości na odległej planecie. W trakcie zabawy wcielamy się w sztuczną inteligencję ARID. Jej zadaniem jest uratowanie pilota odzianego w futurystyczny skafander wojskowy, w który jest wbudowana. W ramach tej misji przyjdzie jej eksplorować otoczenie, walczyć z przeciwnikami oraz rozwiązywać zagadki logiczne. Całość wyróżnia się prostą, dwuwymiarową, lecz bardzo klimatyczną oprawą wizualną.

  1. The Fall na platformie Epic Games Store

The Fall będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 25 marca. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja zostanie udostępniona bezpłatnie jako kolejna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store