Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 września 2021, 17:00

autor: AlexB

The Escapists od dziś znów za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra The Escapists. Swój egzemplarz produkcji będzie można zdobyć do 30 września.

[Aktualizacja] The Escapists można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępniona zostanie Europa Universalis IV.

Przez minione siedem dni użytkownicy platformy Epic Games Store mogli zdobyć bezpłatne egzemplarze dwóch produkcji – Speed Brawl oraz Tharsis. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to obie te gry możecie przypisać do swoich kont jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, udostępniona zostanie kolejna pozycja. Tym razem będzie to The Escapists.

The Escapists jest opracowaną przez studio Mouldy Toof produkcją łączącą w sobie elementy zręcznościówki, przygodówki, RPG-a i gry logicznej. W trakcie zabawy wcielamy się w skazańca, który trafia do zakładu karnego. Naszym celem jest rzecz jasna ucieczka. Aby go osiągnąć, będziemy musieli rozglądać się za lukami w systemach bezpieczeństwa, zbierać różne narzędzia i inne przedmioty oraz szukać sprzymierzeńców. Z czasem otrzymamy również okazję poprawienia różnych statystyk naszego awatara. Wszystko to zostało zaprezentowane w oprawie graficznej nawiązującej do klasycznych 8-bitowych pozycji.

Warto przypomnieć, że The Escapists już raz można było zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Miało to miejsce w grudniu 2019 roku.

  1. The Escapists na platformie Epic Games Store

The Escapists będzie dostępne za darmo w Epic Games Store do 30 września. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka gra (lub gry) zostanie oddana w ręce użytkowników tej platformy cyfrowej dystrybucji jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store