Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2016, 10:07

autor: Góral

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood ukaże się pod koniec maja

Poznaliśmy szczegóły związane z dodatkiem Dark Brotherhood do gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Rozszerzenie ukaże się na komputerach osobistych 31 maja (14 czerwca na Xboksie One i PlayStation 4) i będzie dostępne za darmo dla subskrybentów ESO Plus.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood zrobi z naszej postaci prawdziwego zabijakę. - The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood ukaże się pod koniec maja - wiadomość - 2016-04-26
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood zrobi z naszej postaci prawdziwego zabijakę.

Studio ZeniMax Online ujawniło szczegóły związane z kolejnym dodatkiem do gry MMORPG The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Przede wszystkim Dark Brotherhood, bo tak nazwano nowe rozszerzenie, ukaże się 31 maja na komputerach osobistych. Użytkownicy konsolowej wersji produkcji poczekają nieco dłużej, bo do 14 czerwca. DLC będzie darmowe, o ile macie aktywną subskrypcję ESO Plus – w pozostałych przypadkach należy liczyć się z koniecznością uiszczenia opłaty w ESO Crown Store w wysokości 2000 koron (paczkę 750 koron kupicie za 27 zł, 1500 za 50 zł, 3000 za 84 zł, a 5500 za 128 zł). W zamian otrzymacie nową linię umiejętności Dark Brotherhood, arenę PvE Gold Coast, dodatkowe wyposażenie oraz nowe zadania związane z tytułowym bractwem szukającym zabójców. Oprócz tego do sprzedaży trafi też Collector's Bundle, zawierający wszystko to, co w podstawowym wydaniu oraz wierzchowca Highland Wolf, peta Sylvan Nixad oraz pięć Crown Experience Scrolls.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood ukaże się pod koniec maja - ilustracja #2

Ponadto wraz z dodatkiem pojawi się aktualizacja podstawowej wersji gry, w której twórcy usuną stopnie Veteran, wprowadzą system wytwarzania trucizn, zatroszczą się o mechanizm zabezpieczający przed przypadkową dekonstrukcją cennych przedmiotów i ulepszą Crown Store, dodając dodatkowe sloty dla postaci, kapelusze i nie tylko. Z pozostałych nowinek warto jeszcze wspomnieć o:

  • wyświetlaniu nazw postaci w wersji na Xboksa One i PlayStation 4,
  • usprawnieniach w systemie grup,
  • Craft Bags pozwalających przetrzymywać niemal nieskończoną liczbę materiałów,
  • lepszym balansie,
  • dziewięciu nowych zestawach przedmiotów dostępnych w Sanctum Ophidia.

Na koniec pragniemy jeszcze poinformować, że jeżeli nie możecie się doczekać premiery The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood, to od wczoraj da się sprawdzić dodatek na PTS (publiczny serwer testowy).

W The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood zwiedzimy Gold Coast. - The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood ukaże się pod koniec maja - wiadomość - 2016-04-26
W The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dark Brotherhood zwiedzimy Gold Coast.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach