Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2019, 09:28

autor: Adrian Werner

The Elder Scrolls Online - prowincja Elsweyr i smoki w kolejnym dodatku

Fani dokopali się do pierwszych informacji odnośnie niezapowiedzianego jeszcze dodatku do The Elder Scrolls Online. Według nich rozszerzenie zabierze nas do prowincji Elsweyr, a fabuła obracać się będzie wokół walki ze smokami. Z kolei do listy klas dołączy Nekromanta.

W kolejnym dodatku zmierzymy się ze smokami. - The Elder Scrolls Online - prowincja Elsweyr i smoki w kolejnym dodatku - wiadomość - 2019-01-08
W kolejnym dodatku zmierzymy się ze smokami.
THE ELDER SCROLLS: ONLINE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: ZeniMax Online Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: MMORPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery na PC: 4 kwietnia 2014 r.
  6. Data premiery na konsolach: 9 czerwca 2015 r.

Firma Bethesda wciąż nie zapowiedziała kolejnego dużego dodatku do gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Grupie fanów udało się jednak dokopać w plikach produkcji i jej klienta do pierwszych konkretów odnośnie następnego rozszerzenia.

Według tych doniesień, dodatek pozwoli zwiedzić prowincję Elsweyr, będącą ojczyzną rasy Khajiitów. Rozszerzenie zapoczątkuje także fabularnie trzeci rozdział, którego historia ma być kontynuowana przez wszystkie kolejne DLC zaplanowane na ten rok.

Elsweyr nie będzie jedyną atrakcją dodatku. Rozszerzenie wprowadzi także nową klasę w postaci Nekromanty. Informacje na temat fabuły są na razie dosyć skromne. Wiemy jedynie, że scenariusz będzie obracał się wokół powrotu smoków. Aby poradzić sobie z tym zagrożeniem, bohaterowie zmuszeni zostaną do połączenia sił nie tylko z nowymi przyjaciółmi, ale również z dawnymi wrogami.

Na razie nie wiemy, kiedy dodatek trafi do sprzedaży, ani kiedy zostanie zapowiedziany oficjalnie. Mamy nadzieję, że z powodu wycieku informacji autorzy nie będą długo zwlekali z ujawnieniem projektu.

Przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 r. na PC, a rok później ukazała się wersja na konsole Xbox One i PlayStation 4. Najnowszym dodatkiem do gry jest Murkmire, które trafiło do sprzedaży w październiku 2018 r.

  1. Oficjalna strona gry
  2. The Elder Scrolls Online - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.