Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2016, 19:32

autor: Renox

The Elder Scrolls: Legends – ruszyła zamknięta beta. Opublikowano pierwszy gameplay

Bethesda Softworks poinformowała, że z dniem dzisiejszym rusza zamknięta beta The Elder Scrolls: Legends, strategicznej gry karcianej przeznaczonej na pecety oraz urządzenia mobilne (na razie wyłącznie z systemem iOS). Co więcej, deweloperzy upublicznili również pierwszy materiał wideo z tej interesująco zapowiadającej się produkcji free-to-play.

Jeżeli jesteście fanami karcianek, zwłaszcza tych osadzonych w bogatym uniwersum fantasy, to na pewno ze sporym zadowoleniem przyjmiecie ostatnie ogłoszenie Bethesdy Softworks. Wydawca poinformował bowiem, że dzisiaj, tj. 21 kwietnia, rusza zamknięta beta The Elder Scrolls: Legends, strategicznej gry karcianej osadzonej w świecie tytułowej, kultowej już serii gier cRPG.

Zainteresowani możliwością sprawdzenia przedpremierowych rozgrywek mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej gry, po cichu licząc na to, że to właśnie oni zostaną wybrani przez deweloperów. Co istotne, autorzy chcą w ciągu najbliższych miesięcy intensywnie rozwijać rzeczoną betę, dlatego też w miarę upływu czasu do zabawy sukcesywnie będą dołączani kolejni gracze. Jeżeli zatem w ciągu najbliższych dni nie uda się Wam zagrać w The Elder Scrolls: Legends, cierpliwości – być może z czasem Wasze wyczekiwanie się opłaci. Dodajmy, że z bety korzystać mogą wyłącznie osoby wyposażone w komputery PC, chociaż domyślnie omawiana produkcja trafić ma także na urządzenia mobilne.

Wydawca opublikował też pierwszy gameplay z The Elder Scrolls: Legends. Umieszczony u góry tej wiadomości materiał niestety nie grzeszy długością (raptem niecałe 2 minuty), jednak mimo wszystko warto się z nim zapoznać, ponieważ to na razie jedyne spojrzenie na właściwą rozgrywkę.

Ruszyły zamknięte beta testy karcianki The Elder Scrolls: Legends. - The Elder Scrolls: Legends – ruszyła zamknięta beta. Opublikowano pierwszy gameplay - wiadomość - 2016-04-22
Ruszyły zamknięte beta testy karcianki The Elder Scrolls: Legends.

Warto przypomnieć, że The Elder Scrolls: Legends zapowiedziane zostało podczas targów E3 w 2015 roku. Zgodnie z ujawnionymi do tej pory informacjami, rzeczona produkcja łączyć ma charakterystyczne elementy uniwersum TES (jak postacie czy kwestie fabularne) z mechaniką rozgrywki kojarzoną z docenionego przez wielu graczy Hearthstone: Heroes of Warcraft. Czy jednak TES: Legends okaże się godnym przeciwnikiem karcianki Blizzarda?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.