Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2019, 15:09

autor: Frozen

The Division 2 – pudełkowa wersja dostanie patch ważący nawet 90 GB

Na oficjalnej stronie Ubisoftu pojawiła się informacja o łatce, którą posiadacze fizycznej wersji gry The Division 2 będą musieli ściągnąć w dniu premiery. Osoby, które nabędą tytuł na PS4, będą musiały pobrać od 88 do 92 GB danych (w zależności od regionu). Na PC i Xboksie One patch ma ważyć nieco mniej.

W dniu premiery gracze będą musieli pobrać niemal cały tytuł od nowa. - The Division 2 – pudełkowa wersja dostanie patch ważący nawet 90 GB - wiadomość - 2019-03-09
W dniu premiery gracze będą musieli pobrać niemal cały tytuł od nowa.

Na stronie firmy Ubisoft w dziale obsługi klienta pojawił się wpis informujący o rozmiarach pierwszych łatek, jakie dostanie gra Tom Clancy's The Division 2. W dniu premiery wszystkie platformy otrzymają patch, który Ubisoft nazywa Title Update 1. W przypadku PC i Xboksa One ma on zajmować 48-52 GB (w zależności od regionu i języka). Na konsoli PlayStation 4 szacowany rozmiar aktualizacji jest niemal dwa razy większy i wynosi 88-92 GB.

Title Update 1 waży mniej więcej tyle, co sama gra. Oznacza to, że posiadacze pudełkowej wersji The Division 2 będą musieli ściągnąć praktycznie cały tytuł od nowa. Warto odnotować, że informacja o rozmiarze patcha na PlayStation 4 może być jedynie błędem ze strony Ubisoftu – ogłoszenie na oficjalnej stronie produkcji różni się od tego w dziale obsługi klienta. Według niego, łatka na wszystkich platformach będzie ważyć tyle samo, a jedyną różnicą pomiędzy wersjami będzie ilość miejsca na dysku twardym zajmowana przez zainstalowaną i w pełni zaktualizowaną grę (90-100 GB na PS4, 48-52 GB na PC i Xboksie One).

Produkcja w najbliższym czasie otrzyma jeszcze inną aktualizację – Title Update 1.5. Łatka ma ważyć 2 GB i pojawi się 11 marca. Patch naprawi błąd związany z zanikaniem dźwięku, na który gracze skarżyli się podczas otwartej bety. Tom Clancy's The Division 2 ukaże się 15 marca tego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Osoby posiadające którąś ze specjalnych edycji gry (Gold, Ultimate, Dark Zone, Dark Zone Definitive lub Phoenix Shield Edition) będą mogły zagrać w tytuł wcześniej – 3 dni przed premierą, czyli 12 marca.